Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Tatil bizi etkileyecek mi

Tatil bizi etkileyecek mi 18 Mar 2020 22:20 #265

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Arkadaşlar eğer bizle ilgili ciddi bir düzenleme gelmez ise kimse yükün altına giremez , devlet ödeneğiyle kurumlarımız varken böyle bir gücün kurumlarda olmadığının zaten farkındalar ... telaş yapmadan doğru kararlar almamız lazım birlik içinde , bekleyelim bir müddet :! eğer bir haber çıkmaz ise tek çözüm kurumlara herkesin kilit vurmasıdır ... bunun başka yolu yok maalesef ...
Son Düzenleme: 18 Mar 2020 22:35 yazan türkiyem.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Tatil bizi etkileyecek mi 18 Mar 2020 22:23 #266

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
İnşallah hocam inşallah.

Tatil bizi etkileyecek mi 18 Mar 2020 23:02 #267

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
Eski ödeneklerden bağımsız bir ödeme olacak. Taahhütnameye dayalı bi ödeme konuşulmuş. Mart ayında 700 seans vermem gerekirken veremedim. Bu seansların ödemesini 3 ay 5 ay sonra ödemek koşulu ile talep ediyorum şeklide olacak.
Fatura kesilmeyecek mevzuata aykırı olduğu için.
Bilgilerinize...

Bana Son ulaşan bilgidir. İsim de var ancak teyit edemediğim için yazmiyorum

Tatil bizi etkileyecek mi 19 Mar 2020 01:13 #268

• mercan23
  • mercan23 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 60
  • Teşekkür Sayısı: 3
Arkadaşlar sakin olalım.Beni yanlış anlamayın ama çok yanlış sularda yüzüyorsunuz.İnsanin en doğal birinci ihtiyacı yaşamaktir.İnsanlar ölüyor.! Bu siz de yakınınızda olabilir!!!Devletimiz bizi unutmaz merak etmeyin.Dünyaniın işi var başlarında Suriye,ırak ,terôr içve dış düşmanlar,ekonomi,doğal afetler...Siz daha hemen isyan bayrağını çektiniz.Ülke yönetmek kolay mı????? Sıra bize de gelicek inşallah.Zaten farklı bir şey söylemlerin de yok.Kasap et derdinde koyun can derdinde.2-3 gün geçmeden verdiniz paparayı????Ben de kurum müdürüyüm.Kurumun kuruluşundan beri tezgahın işletmenin başındayım.Maaşımla ev kirası, kızıın kolej parası (gelecek yıl erken ödeme),su,doğal gaz, elektrik faturası, telefon faturası ,yol parası v..s.battık anlayacağınız.Ama el insaf ya.Merak etmeyin 2006 dan beri sektördeyimm.Devletimiz gereğni yapar.Namerde boyun eğdirmez.
Son Düzenleme: 19 Mar 2020 01:20 yazan mercan23.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fzt. Atak

Tatil bizi etkileyecek mi 19 Mar 2020 09:32 #269

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
Dun aciklanan ekonimik paket de bizi ilgilendiren hic bir aciklama yok
Muhtemelen bu tatil uzar
1 nisan dan sonra kimse personele maas veremez
Toplu sekilde ucretsiz izine cikarir

Tatil bizi etkileyecek mi 19 Mar 2020 10:48 #270

• dely45
  • dely45 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 19
  • Teşekkür Sayısı: 6
Kısa vadede mart ayına ait zarar karşılansa bile uzun vadede ortaya çıkabilecek sorunlar daha önemli görünüyor. Mart ayının eksik günlerine ait bir çözüm bulmak nisan,mayıs,haziran gibi önümüzdeki ayların riski karşısında hafif kalıyor. SGK, vergi ve diğer ödemelerle ilgili bir çözüm olması şu an en önemli çözüm gibi görünse de bana göre esas sorun olası uzayan salgın tedbiri kapsamındaki kapatma süresidir. Diyelim ki bir ihtimal nisan ayında açıldı kurumlar, hangi veli çocuğunu riskin bittiğine inanarak gönderecek eğitime? Anlayacağımız şu ki sorunlar bir değil bin!!! Umarım güzel gelişmelerle bu süreci atlatabiliriz. Hem sağlık hem de iş anlamında...

Tatil bizi etkileyecek mi 19 Mar 2020 11:39 #271

• ptmehmet
  • ptmehmet Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 261
  • Başarı: 6
Kıymetli il başkanları değerli sektör temsilcisi kardeşlerim yaşanan süreçleri kısaca özetlemek istiyorum bu olay koronavirüs gündemimizdeydi daha tatil verilmeden bizler bu sürece bürokratlarmızla genel müdürlerimizle birlikte görüştük fakat ön göremediğimiz sıkıntılar mutlaka yaşanacaktır bunlardan dolayı bizim mücadelemiz azimimiz kararlılığımızı değiştirmeyecektir genel müdürümüzle Sn Muammer YILDIZ ‘la yapmış olduğumuz toplantıda 15 günlük tatil daha da uzuycak gibi olduğunu bu anlamda da kurumlarımızın mağduriyeti daha da artacağını görmüştük gerek Sn İsrafil KIŞLA üzerinden cumhurbaşkanımıza gerek ise TOOB Baskanı Sn Rıfat HIRASCIKLIOGLU üzerinden yine cumhurbaşkanımıza ,Milli Egitim Bakanımıza ve Maliye Bakanımıza bu sorunlarımızı aşmak için ulasmayacaliştık çok yoğun bir mücadele verildiğini mücadeleler insallah sonuçta verecektir bir gerçeği görmenizi istiyorum insanlar evinden çıkamazken gerek yüksek istişare kurulumız gerekse yönetim kurulu üyelerimiz canlarına dişlerine taktılar bulaşıcı salgına rağmen mücadeleye devam ettiler salgın var diye hiçbir şey bırakmadık geçen hafta perşembe günü İzmir’e gidip oradan Denizliye geçtik ve servis ücretleri konusuyla ilgili sn Nihat ZEYBEKCİ bakanımızla görüşme gerçekleştirdik hafta sonu Ankara’ya geçtik Pazartesi günü tüm yönetim kurulu istişare kurulu toplantı yaptık yol haritası belirledik genel müdürümüzü ziyaretle başladık daha sonra Milli Egitim Bakan yardımcımızı Sn Mahmut ÖZER beyi ziyaret ettik sıkıntılarımızı anlattık Salı günü İstanbul’a geçtik Sn İsrafil KIŞLA Beyle cumhurbaşkanı danışmanımızla görüştük sayın baş danışmanınız maliye bakanımızla milli eğitim bakanımızla konuyu paylaşacağını söyledi ve bugün geldiğimiz süreçte kurumlarımızın mağdur edilmeyecek bir yol arıyoruz ve hamd olsun ki kurumlarımız mağdur edilmeyecek bir yol bulunmak üzere Yüreğiniz rahat olsun .daha ilk günden bugüne yine aynı noktadayız sizlerin sakin serin kanlı vakarlı ve kararlı duruşuyla Allah’ın izniyle bizler bu sorunun üstesinden geleceğiz sayın milli eğitim bakanımız ve genel müdürümüz bu sorunun çözümü için bizden bugün itibari ile tekrar talep aldılar ve bir çözüm üreteceklerini söylediler Yüreğiniz rahat olsun bu günlerde geçecektir rabbim ülkemizi ve milletimizi korusun kalın sağlıcakla
Yunus KILIÇ
GENEL BAŞKAN
COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Mehmet TAN
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: pilot_il, renmei

Tatil bizi etkileyecek mi 19 Mar 2020 11:45 #272

• Bozok
  • Bozok Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 9
ptmehmet hocam inş. Mağduriyetler giderilir. Şuanda bakanımızın açıklamasını izliyorum şuana kadar özel eğitime hiç değinilmedi. Çalışanlarımız ayrı bizler ayrı merak içerisindeyiz. Zaman ilerledikçe karamsarlık git gide büyümekte. Allah sonumuzu hayır etsin...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.426 saniye
Sistem Kunena Forum