Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Rehabilitasyonlara açılışı

Rehabilitasyonlara açılışı 23 May 2020 17:03 #25

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
Patronların karnı doysun demeyelimde hepimizin karnı doysun. Elbette zor bir durum. Riskli bir iş. Ama bir madenci gibi de değil. Bir çok meslekte ölüm tehlikesi var. Bu Allah'ın kaderi. Eninde sonunda bu okullar açılacak. 1 tek kişi bile hasta kalsa tüm dünyaya bulaşmaya yeter. Bu hastalıkla yaşamayı öğrenecez artık. Daha tehlikeli hastalıklarda var. Ben küçük bir ilçede çalışıyorum. 1 kişide olsa haftası dolmaz tüm ilçe yakalanır. Artık tedbirimizi alıp bismillah diyip başlayacak.

İşe başlarsam hastalığa yakalanmama ihtimalim var. Ama çalışmazsam ekmek bulma ihtimalim yok.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, geeg, fahrettin75 ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

Rehabilitasyonlara açılışı 23 May 2020 19:03 #26

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Acan yazan:
Patronların karnı doysun demeyelimde hepimizin karnı doysun. Elbette zor bir durum. Riskli bir iş. Ama bir madenci gibi de değil. Bir çok meslekte ölüm tehlikesi var. Bu Allah'ın kaderi. Eninde sonunda bu okullar açılacak. 1 tek kişi bile hasta kalsa tüm dünyaya bulaşmaya yeter. Bu hastalıkla yaşamayı öğrenecez artık. Daha tehlikeli hastalıklarda var. Ben küçük bir ilçede çalışıyorum. 1 kişide olsa haftası dolmaz tüm ilçe yakalanır. Artık tedbirimizi alıp bismillah diyip başlayacak.

İşe başlarsam hastalığa yakalanmama ihtimalim var. Ama çalışmazsam ekmek bulma ihtimalim yok.

Harika bir çalışan/öğretmen/emektar/vefakar insan.

Tebrik ederim..
Su akar yolunu bulur..

Rehabilitasyonlara açılışı 23 May 2020 21:29 #27

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Devlet açıl dediğinde açilmak zorundayız. Tarihin bir önemi yok, siz uygun gormemişsiniz, ben gormemişim başkası uygun görmüş kıymeti yok bunların.
Açılıp açılmamaya patronlar karar vermiyorlar.
Bunu anlamak çok zor mu?
Siz çalışmayın mesela. Ücretsiz izin isteyin. Yada istifa edin. Sizinle ilgili bi yaptırım olmaz.
Patronlar bunu yapamaz. Ben kurumumu açmıyorum diyen bi daha açamayabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.419 saniye
Sistem Kunena Forum