Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 1 HAZİRAN

1 HAZİRAN 28 May 2020 23:32 #25

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
snowprensi yazan:
Günlük ortalama 1000 vaka varken açılsın diye algı ve baskı yapanlar acaba 13 Mart 2020 tarihinden bu güne kadar kurumlarını, eğitimcilerini, personellerini, öğrencilerini düşünüp çare ve çözüm aradılar mı? Sesimizin yetkili ve gerekli mercilerde duyulmadığını hala öğrenemedik mi? 3 aydır sahipsiz olduğumuzu en derinine kadar hissetmişken açmak neyin mantığı ? Okullar açılsa dahi kendi çocuklarını okula göndermeyecek olan karar alıcılar bizi ve bu çocukları gözden mi çıkarmış ki açalım da açalım diye tutturdular. Bu kadar süresiz sahipsizken kaçınılmaz olacak vaka ve vakalar karşısında bize kim sahip çıkacak, üç beş karar alıcı kişi bize nasıl ve ne şekilde sahiplenecek açıklarlarsa bizde gönül rahatlığıyla dönüşe geçelim.

200 den fazla ihtiyac sahibi aileme ramazan kolisi dagittim
Kirasini veremeyenin kirasini verdim
Faturasini odedim
Ister inanin ister inanmayin
450 ogrencim var acilmasin diyorum daha erken
1 temmuz beklenmeli en az
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: loupcendre, tartanc, Iyimserim

1 HAZİRAN 28 May 2020 23:37 #26

• reha
  • reha Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 62
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
Sizi tebrik ederim Eminim bu arada personeliniz ile bir sorununuz da yoktur.Keşke bunu durumu elveren kurumlar hep yapabilseydi.Şimdi ne personel ne de ogrenci, veli sıkıntısı olurdu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking

1 HAZİRAN 28 May 2020 23:47 #27

• MEFUTU
  • MEFUTU Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 154
  • Teşekkür Sayısı: 32
12 haziran ligler başlayacak malatyasporda 5 pozitif 4 ü futbolcu , kurumlar açılmadan test yapılacakmı acaba tüm çalışan ve öğrencilere

1 HAZİRAN 28 May 2020 23:52 #28

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Sayın Güneşli, resmen yatırım yapmışsınız. Tebrikler.

1 HAZİRAN 29 May 2020 00:13 #29

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
450 öğrencisi olan kuruma bile kira ödeyebilmek için 100 bin TL kredi çektiren sistem biz çalışanlara takla attırır demekki.

Daha geçen gün çalışana avans olsa bile tek kuruş koklatmam diyenlerin gelip şimdi kirasını ödedim faturasını ödedim erzak dağıttım demesi nasılda inandırıcı geldi. Bir insanın 450 öğrencili kurumu ola ve kira ödeyebilmek için kredi çeke. Yani orta hespala bir öğretmenin 150 TL ye sıkışıp 650 TL kredi çektim demesi gibi.

Arkadaşınıza söyleyin kurum sahipleri olarak (bizlere düşman olduğu için pek dinlemiyor) bu tarz şeylerin gzli gizli yapıldığını , ona yardım ettim buna yardım ettim demenin kibirlenmekten gösterişten başka bişey olmadığını, bir elin verdiğinin diğer elin görmemesi gerektiğini söyleyin lütfen

Sayın tartanc;
böyle çelişkili şeyler söyleyip kendi attığı yalana kendini inandıranlara psikolojide ne deniyor? Bir uzman olarak aydınlatın bizi lütfen
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking, tartanc, türkiyem ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

1 HAZİRAN 29 May 2020 00:36 #30

• Deniz-okyanus
  • Deniz-okyanus Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 36
  • Teşekkür Sayısı: 17
Acan yazan:
450 öğrencisi olan kuruma bile kira ödeyebilmek için 100 bin TL kredi çektiren sistem biz çalışanlara takla attırır demekki.

Daha geçen gün çalışana avans olsa bile tek kuruş koklatmam diyenlerin gelip şimdi kirasını ödedim faturasını ödedim erzak dağıttım demesi nasılda inandırıcı geldi. Bir insanın 450 öğrencili kurumu ola ve kira ödeyebilmek için kredi çeke. Yani orta hespala bir öğretmenin 150 TL ye sıkışıp 650 TL kredi çektim demesi gibi.

Arkadaşınıza söyleyin kurum sahipleri olarak (bizlere düşman olduğu için pek dinlemiyor) bu tarz şeylerin gzli gizli yapıldığını , ona yardım ettim buna yardım ettim demenin kibirlenmekten gösterişten başka bişey olmadığını, bir elin verdiğinin diğer elin görmemesi gerektiğini söyleyin lütfen

Sayın tartanc;
böyle çelişkili şeyler söyleyip kendi attığı yalana kendini inandıranlara psikolojide ne deniyor? Bir uzman olarak aydınlatın bizi lütfen
avans nedir ? Bize verilen bir kredi doğrumu borç buraya kadar eyvallah . Mayıs ayına kadar bütün personelin maaşlarını tamamladım benim gücüm bukadar . Açıldığımız ilk ay en az 100 bin giderim olacak avansıda buna kullanıcam başkası ne yapar bilmiyorum ister personele dağıtır ister çöpe atar ister başka bişey sürekli avans konusunda bi konu açıp koklatmayacak üfletmeyecek herkesin kendine göre bi hesabı vardır imkanı olan hiç avans almadanda çevirir kendi adıma benim nefesim buraya kadar bu aydan sonra malesef üstünü tamamlayamıycam. Avansıda ilk ay giderine saklıycam şayet olursa tabi

1 HAZİRAN 29 May 2020 00:39 #31

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Arkadaşlar bu virüsten kaçış yok ve grip gibi düşünün artık , mutasyona uğradığı İçin daha kolay atlatılıyor artık bundan dolayı da muhtemelen 15 Haziran da bizim kurumlara da açılma izni verirler ... bir gerçek var ki herkes çalışmak zorunda çalışmadan olmaz virüs ile yaşamayı öğreneceğiz bunun başka yolu yok gibi .. bakalım zaman ne gösterecek herkes bekleyip yaşayıp görecek .. normalleşmeye geçmek zorundayız ülke olarak .. geçmez isek daha fazla devlet de ekonomi de bunu kaldıramaz .. bu arada ben böyle yaptım ben kredi çektim şunları yaptım konuları da hiç inandırıcı değil ve burada böyle bir paylaşımı da kınıyorum...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: geeg, Akın59

1 HAZİRAN 29 May 2020 00:40 #32

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
Deniz okyanus bize ne hocam isterseniz gidin bağış yapın hepsini isterseniz gidin yemek odası takımı alın bize ne. Siz konuyu niye farklı yere çekmişsiniz? metinde tema diye bişey var. Yazdığım yazıda vurgulanmak istenen avansı çalışana ver verme değil. Yanlış anlamışsınız saygılar
Sayfa oluşturma zamanı: 0.277 saniye
Sistem Kunena Forum