Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Kurum müdürü

Kurum müdürü 10 Eyl 2020 08:26 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Çgu uzman öğretici olarak atayabilirsiniz. Yüzlerce örneği var.
Sertifikasız oöö hangi modüllere girerse onlara Çgu da giriyor.
Bugün için en azından formasyonu olmadan sertifika kursuna katılmıyor. (değişebilir?)
Son Düzenleme: 10 Eyl 2020 08:26 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MZFZ

Kurum müdürü 10 Eyl 2020 16:48 #10

• Afak34
  • Afak34 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 0
Hocam öyle bir ifade yok. "3 yıl eğitim personeli olarak çalışmış olma" ifadesi var. Ancak müdür eğitim personeli olarak kabul edilirse bu mümkün olur. Aksi takdirde mevcut uzman öğretici olarak atanamayacak böllüm mezunu müdürler görevleri bitene kadar devam ederler ama bitince tekrar görev alamazlar. soru şu öyleyse: Müdür eğitim personeli olarak kabul edilir mi? Bence hayır. Eğitim personeli eğitim veren uzmanlardır. Eğitim dışı fakülte mezunları hiçbir eğitim seansına giremeyeceği için 3 yıl eğitim personeli olarak görev yapamayacaklardır.

Kurum müdürü 10 Eyl 2020 16:49 #11

• Afak34
  • Afak34 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 0
waramiral yazan:
Zetzety yazan:
2006 dan beri özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurum müdürü olarak görev yapan işletme mezunu bir kişi başka bir kurumda yine müdürlük yapabilir mi ?
yapar hocam. ilgili maddede 3 yıl müdürlük yapmış olması yeterli diyor

Hocam öyle bir ifade yok. "3 yıl eğitim personeli olarak çalışmış olma" ifadesi var. Ancak müdür eğitim personeli olarak kabul edilirse bu mümkün olur. Aksi takdirde mevcut uzman öğretici olarak atanamayacak böllüm mezunu müdürler görevleri bitene kadar devam ederler ama bitince tekrar görev alamazlar. soru şu öyleyse: Müdür eğitim personeli olarak kabul edilir mi? Bence hayır. Eğitim personeli eğitim veren uzmanlardır. Eğitim dışı fakülte mezunları hiçbir eğitim seansına giremeyeceği için 3 yıl eğitim personeli olarak görev yapamayacaklardır.

Kurum müdürü 10 Eyl 2020 18:55 #12

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Afak34 yazan:
waramiral yazan:
Zetzety yazan:
2006 dan beri özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurum müdürü olarak görev yapan işletme mezunu bir kişi başka bir kurumda yine müdürlük yapabilir mi ?
yapar hocam. ilgili maddede 3 yıl müdürlük yapmış olması yeterli diyor

Müdür eğitim personeli olarak kabul edilir. Dolayısıyla başka kurumda da müdürlük yapabilir. Yeter ki 3 yıl müdürlük yapmış olsun. Örnekleri mevcut

Kurum müdürü 11 Eyl 2020 13:55 #13

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
waramiral doğru söylüyor. bu şekilde onay alan arkadaşlar var.
Son Düzenleme: 11 Eyl 2020 13:56 yazan MZFZ. Sebep: w
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.320 saniye
Sistem Kunena Forum