Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Son Kararlar

Son Kararlar 19 Kas 2020 10:14 #41

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
????Kdv %1 indi.
????Grup eğitimi kaldırıldı.
????Devam oranı %50 lerde.
????Destek hiç yok.
????Yarın ne olacağımızı kimse bilmiyor.
????Sürekli hak kayıpları yaşıyoruz.
Ölümü gösteriyorlar. Sıtmaya razı oluyoruz sürekli.
Bir de teşekkür kampanyası düzenleniyor.
Farklı bir gezegende yaşıyorum sanırım.
Algısal güçlükle yaşıyor da olabilirim. Bilmiyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gunesli, fahrettin75, türkiyem ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

Son Kararlar 19 Kas 2020 11:57 #42

• snowprensi
  • snowprensi Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Değerli büyüklerim ENGELsizsiniz
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 0
Kafamdaki soru işaretlerini sordum yetkililere cevap alamadım. Kurumlar ayı kapatsın, en azından ödeneği tam alsın, zaten her türlü 2 hafta da olsa kapanacak bari ödeneği tam alalım konusu geçti mi? Geçtiyse neden açık açık söylenmemekte ve kafa karışıklığı yaşanmaktadır? açık kalıp herkesi riske sokacağımıza Haziran ayından beri alınan ücretin ortalmasını ödeyin avans olarak diye hiç mi dile getirilmedi? Aman açık kalalım diye bu ısrar bu inat neden? olası vakaları gizlemek, temaslıları gizlemek kimseye bir şey kazandırmayacaktır. Ve bu gizleme ve örtbas çabalarınız da bir yere kadar fayda edecektir. İnsanlara ölümü gösterip sıtmaya razı etmenin kime ne faydası var? Yeni yıl geliyor ve malum zam tartışmaları başladı bile çoktan. Farkındaysanız oranlar şimdiden dillendirilmeye havada uçuşmaya da başladı. Alınacak zam ne olursa olsun bunu makul şekilde değerlendirecek sağlıktan oluyoruz farkında değil misiniz? Her türlü ölüyoruz ve halen küçük hesaplar ve kısa vadeli pazarlıklarla günü kurtardık zannediyorsunuz. Maalesef tüm dengeler yeniden dizayn ediliyor. Gereksiz ısrarlarla herkes kendi ayağına sıkıyor ve farkında değiliz.

Sağlıcakla kalınız
Değerli büyüklerim ENGELsizsiniz

Benim işim hergün iğneyle kuyu kazmak
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: emelb.

Son Kararlar 19 Kas 2020 12:31 #43

• biko
  • biko Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 78
  • Teşekkür Sayısı: 17
Tam virüsün pik yapma zamanlarında her yeri kapatıp rehabilitasyonlara devam demek saçmalığın dik alası. Bu süreçte kapatılıp yine okullardan önce bir açılma en sağlıklısı olurdu. Herkes üç maymunu oynuyor
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gunesli, fahrettin75, emelb. ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

Son Kararlar 19 Kas 2020 16:27 #44

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Teşekkür methiyeleri düzmeye başladı sayın başkan helal olsun sizin yapamayacağınız iş yoktur..Malesef bu düzen böyle..

Son Kararlar 19 Kas 2020 20:20 #45

• fıraztk
  • fıraztk Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 10
  • Teşekkür Sayısı: 3
*eğer kurucu yetkili*müdürü iseniz....
cesaretiniz varsa kapattın açma zorunluluğu yok zaten. tüm personellere ve öğrenci-velilerine virüsten dolayı kapalıyız diyebilirsiniz.

*onun dışında kurumda çalısansanız...
kendinizden korkuyor yada başkasına risk taşıyorum diyorsanız istifa edin işsizlik maaşı ile zaten geçinirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Son Kararlar 19 Kas 2020 22:11 #46

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Senin burda zihniyetin ne arkadaş ben kirlenmiş bir suyu insana icirmesin diyorum.sen suyun renginde bir şey yok içebilirsiniz diyorsun..Ben kurucuyum 18 yıldır.senin sözünlende açıp kapatacak değilim.lakin zaten %40 ile devam eden bir dönemden geçiyorum.Burda kirlenmiş zihniyeti eleştiriyorum,artık ne anlarsan...

Son Kararlar 19 Kas 2020 22:13 #47

• Merdoty
  • Merdoty Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 29
  • Teşekkür Sayısı: 11
Çok biliyorsun.. Çalışan istifa edecekmiş de işsizlik maaşı alacakmış. İstifa eden onu bile alamıyor..
Eyleme geçmiş cehaletten daha kötü bir şey yoktur...

Son Kararlar 19 Kas 2020 22:49 #48

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Sektör olarak aktif açık görünen bir yapıya döndüğümüz için işkur üzerinden KCÖ alamayacağız, işkur yetkilisi ile yaptığım görüşmede daha önce verdiğimiz listedeki personellerin 1/3 oranında destek verdiklerini söylediler. Yanı haftalık 45/45 çalışma süresinin sadece 15 saatini KCÖ ile karsilayabileceklerini söylediler.
Bunun dışında işveren rolü olarak personellerimizi ücretsiz izne ayirmamiz durumunda da cok dusuk ucretlere gebe kalacaklardir.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.298 saniye
Sistem Kunena Forum