Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: ANKET (!)

ANKET (!) 28 Tem 2021 17:05 #9

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
yıllardır kurucular yapiyor bunu calisanlarin simdi yapması neden ilgi çekiyor. 2005 yılından beri buu sektördeyim.para olan yerde bu gibi haksizliklardan kaçınmanız mümkün değil.2 kurum hariç diğer çıktığım kurumlar ya sigortamdan çaldılar ya maaşlarımdan yada benim üzerimden kazandığı haksız haram kazançtan. diğer taraftan çıkan birçok öğretmende al maaşi yat aşağı ..aman zaten bu çocuklardan bisey olmaz deyip sistem bu şekilde diyip senin calismalarinida koca bir boşluk ve alay konusu yapanlar ,kuruculara dalkavukluk yapıp kendine ozel seanslar yükleyen ,öğretmenlerde yok değil.bu sektöre pislik atanlar devlet desteğini duyup gören elinde inşaat parası olanların bu ise yatırım yapması.sayginlik yok denecek kadar az.egitimli insanlarında tüccarların eline düşmüş bu eğitim-öğretim merkezlerini ve kazanılan parayı gördüklerinden asıl mesleklerini unutup kör olmuşlardır.fikrimce bundan donrasi duzelmez bu s3ktore brokrasi zaten dahil oldu si.di akademisyenlerde bu akan musluktan bizde şimdi payımıza düşeni alma vakti deyip herkesin birbirinden faydalandığı bir "olgu"dur.ozel egitim kesnlikle anlamını yitirmiştir akan musluktan kovayı doldurma zamanıdır.
Sev Kardeşim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.318 saniye
Sistem Kunena Forum