Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: satılık devir kurum

satılık devir kurum 16 Şub 2022 17:54 #17

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Sevgili hida meslektaşım, hayırlı uğurlu olsun yeni işin. Allah utandırmasın inşallah.
15-18 yıldır bu sektörde emek vermiş bir meslektasin olarak ilk amacın para kazanmak olmasın. Kaliteli eğitim, kaliteli hizmet ve guleryüzlü olmanız, ilk başlarda sizlere zarar ettirse de inanın ilerleyen zamanlarda işinizin önü açılacak ve bereketiniz artacaktır. Sizin yazdiklarinizdan anladığım kadarıyla hayata pozitif bakan sıcakkanlı bir karaktere sahipsiniz.
Vicdanınızla iş yaptığınızda, inanın Allah düzgün çalışanların yanındadır.
Allah yolunuzu açık etsin her sey gönlünüzce olsun...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

satılık devir kurum 20 Şub 2022 16:52 #18

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
Kral06 yazan:
Sevgili hida meslektaşım, hayırlı uğurlu olsun yeni işin. Allah utandırmasın inşallah.
15-18 yıldır bu sektörde emek vermiş bir meslektasin olarak ilk amacın para kazanmak olmasın. Kaliteli eğitim, kaliteli hizmet ve guleryüzlü olmanız, ilk başlarda sizlere zarar ettirse de inanın ilerleyen zamanlarda işinizin önü açılacak ve bereketiniz artacaktır. Sizin yazdiklarinizdan anladığım kadarıyla hayata pozitif bakan sıcakkanlı bir karaktere sahipsiniz.
Vicdanınızla iş yaptığınızda, inanın Allah düzgün çalışanların yanındadır.
Allah yolunuzu açık etsin her sey gönlünüzce olsun...

benim çocuğum bu durumda olmuş olsa nasıl ve kime emanet edebilirim hissiyatı ve düşüncesiyle; ailesine bağımlı olmayan toplumda kendisininde bir yeri olduğunu umudunu gösterip yaşatmak kesinlikle para kazanma kaygısı yok.Aacık yureklilikle sizinle paylaşmaya devam edeceğim bu forumda .
burada cok kıymetli buyuklerim ve kurum sahipleri var onların arasında yer alsam kafi .nicelik(öğrenci sayısı) ten çok nitelikli bir eğitim sunmak hayırlı olsun ınsaallah sağolun
Sev Kardeşim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.548 saniye
Sistem Kunena Forum