Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Yuzde kac ne zmn

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 19:53 #17

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Olması gereken oran %40tır en az, mazotun %300, araç bakım giderlerinin %200 kağıdın %300 kırtasiyenin %300 ve maaşların %30 arttığı bir ortamda hakikatten %40 normaldır ama devletin vereceği oran en çok %25
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 20:05 #18

• smsnn
  • smsnn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: -2
acaba ne zaman açıklanır ,herkeste bir gerginlik var

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 20:12 #19

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Yapacak mı ki birde bu taraftan bakmak gerek yapmıyorum da diyebilir. O zaman çoğu kurum kapanır

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 23:21 #20

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
İyileştirmenin olacağı kesin hocam ama oran sürpriz olacak herzaman ki gibi .. tartanc hocam yüzde 37-38 bandı dedi ama genelde yüksek kalır beklentisi :) bakalım hayırlısı olsun .. hiç yapmazlarsa da bizde artık bu sektör bitti der kilitleri vururuz… ama gerçekten bir mücadele var sektör için karşılık bulursa tartanc hocamın dediği oran gelir
Son Düzenleme: 02 Tem 2022 23:22 yazan türkiyem.

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 23:21 #21

• smsnn
  • smsnn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: -2
kesin dediğinize göre umarım bi duyum vardır :)

Yuzde kac ne zmn 02 Tem 2022 23:57 #22

• PIRAGA
  • PIRAGA Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 21
Arkadaşlar verilebilecekolası ek zam ki verirlerse ,zam miktarı ne olursa olsun ( ben %12-20 bandında bekliyorum ) yılların negatif birikimini ortadan kaldırmayacaktır. Sadece anınızı kurtaracaktır. Kanser hastasına kemoterapi gibi düşünelim, gelmekte olan sonucu çok değiştirmeyecektir.Bura da önemli olan devletimizin bu hizmeti devam ettirip ettirmiyeceğine karar vermesi gerekmektedir. Zam dan ziyade yapısal sorunların ivedilikle çözümü gerekmektedir. Bu aşamada tüm arkadaşlara sabır ve kalp sağlığı diliyorum. Kimse unutmasın bizler bu işi yapmaya mecbur değiliz aynı zamanda saplantılı bir şekilde de bu işi devam ettirme veya ettirme aşamasındayz. Tüm sektörlerde ki arkadaşlar şapkaları nı önüne alıp düşünme vakti gelmiş belki de geçmişte olabilir.

Yuzde kac ne zmn 03 Tem 2022 00:38 #23

• dengeegitim
  • dengeegitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 109
  • Teşekkür Sayısı: 37
  • Başarı: -1
Eğer farklı bir gelişme yada sürpriz olmazsa %20’nin üzerinde bir zam olmayacağını düşünüyorum.

%20 altında verilecek bir zam karşılığında sessiz kalmamak gerekiyor. Basını arkaya alarak, gerekçelerinide topluma iyice anlatarak en az 15 günlük topluca kurumları kapatmak gerekiyor. Velilerden destek alarak Cimeri, Tbmm’yi hareketlendirecek bir duruş sergilemek gerekiyor. Sektör öyle bir hal aldı ki tüm çalışanları (öğretmen, fizyoterapist, müdür, sekreter, şöfor, hizmetli, aşçı) hepsi asgari ücretli maaş alır hale geldi. Bir eğitim kurumunda verilen bu maaşlar çok üzücü. Devletin verdiği ödenek kurumları sürekli eksiye doğru götürüyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Yuzde kac ne zmn 03 Tem 2022 01:26 #24

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Sayın dengeeğitime sonuna kadar katılmakla beraber artık kurumlara kilit vurmanın zamanın geldiğini hatta geçtiğini düşünüyorum … yüzde 40 bize bir nefes aldırır fikriyle beraber bu oranı yapılan tüm mücadeleye rağmen verilmeyecek kanaatindeyim … yani yüzde 20-30 bandı gibi bir iyileştirme kabul edilmemeli ve kararlı bir şekilde kurumlar kapatılmalıdır ..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.407 saniye
Sistem Kunena Forum