Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: bayrm tatli bizler kapsıyor mu

bayrm tatli bizler kapsıyor mu 04 Tem 2022 15:57 #9

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
adige Ömer yazan:
Her Öğretmen her gün dolu dolu 8 saat derse giriyorsa maşallah diyelim.....hem de yaz günü

Hocam emek vererek günlük ve hatta saatlik program yapma yeteneğine sahip çalışanlar ile mümkündür. Sektörün en büyük gelir kaybı aslında nitelikli personel azlığından kaynaklanıyor. İşveren asgari ücret yerine iyi bir maaş ile kilit noktalarda personel çalıştırınca kâr oranı halı ile artıyor. Bizim sektörde malesef bu düşünce yok. 2 asgari ücret verip niteliksiz personel çalıştırmak zorumuza gitmiyor ancak tek personel çalıştırıp yüksek maaş vermek zorumuza gidiyor.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: adige Ömer

bayrm tatli bizler kapsıyor mu 05 Tem 2022 16:53 #10

• zlfy41
  • zlfy41 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 62
  • Teşekkür Sayısı: 7
Kurumlarda, 17/3/1981 tarihli ve 2429 sayılı Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında
Kanunda belirlenen genel tatil günlerinde eğitim ve öğretim yapılmaz. Sağlık ve diğer zorunlu hâller
nedeniyle Bakanlık veya valilikçe alınan kurumların tatil edilmesi kararlarına, dengi özel öğretim
kurumları da uymak zorundadır.

bayrm tatli bizler kapsıyor mu 05 Tem 2022 18:40 #11

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
zlfy41 yazan:
Kurumlarda, 17/3/1981 tarihli ve 2429 sayılı Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında
Kanunda belirlenen genel tatil günlerinde eğitim ve öğretim yapılmaz. Sağlık ve diğer zorunlu hâller
nedeniyle Bakanlık veya valilikçe alınan kurumların tatil edilmesi kararlarına, dengi özel öğretim
kurumları da uymak zorundadır.

evet bu şekilde olmalı. o yüzden kamu çalışanlarına verilen 2 günlük idari izin bizi kapsamıyor. ortada resmi bir tatil veya Sağlık ve diğer zorunlu hâller
nedeniyle Bakanlık veya valilikçe alınan kurumların tatil edilmesi kararı bulunmuyor.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.305 saniye
Sistem Kunena Forum