Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Asgari ücret

Asgari ücret 28 Ara 2022 15:12 #17

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
osmhlt yazan:
110 öğrenci için 4 özel eğitim 2 fizyoterapist 1 müdür 1 rehber öğretmen , 2 şoför 1 hostes 1 gruba bakan personel , 1 temizlik en az bu şekilde personel olması lazım...

Değerli arkadaşım,

Yazdığınızın EN AZ kısmına katılıyorum, sayılar kısmına katılmıyorum.
110 öğrenci için 4 öğretmen 2 fizyoterapist çok çok düşük bir sayı. Eğitimci başına 18,5 çocuk düşer. Bu bir eğitimci için çok zorlayıcı bir çalışma ortamı, sabah akşam derse girmesi demek. 1 temizlikçi bu kadar işin altından mümkün değil kalkamaz. Ayrıca bu kurumun sekreteri, idari personeli falan yok mu?

110 öğrenci için bunun neredeyse 2 katına yakın personel olması lazım. :)

Tabi diyeceksiniz ki, o kadar parayı kim nasıl verecek? Çok doğru! Ama yeterli malzeme olmadan yapılan iş de kalitesiz olur. Bizim malzememiz de insan gücüdür.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Asgari ücret 29 Ara 2022 17:08 #18

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
barisltd yazan:
osmhlt yazan:
110 öğrenci için 4 özel eğitim 2 fizyoterapist 1 müdür 1 rehber öğretmen , 2 şoför 1 hostes 1 gruba bakan personel , 1 temizlik en az bu şekilde personel olması lazım...

Değerli arkadaşım,

Yazdığınızın EN AZ kısmına katılıyorum, sayılar kısmına katılmıyorum.
110 öğrenci için 4 öğretmen 2 fizyoterapist çok çok düşük bir sayı. Eğitimci başına 18,5 çocuk düşer. Bu bir eğitimci için çok zorlayıcı bir çalışma ortamı, sabah akşam derse girmesi demek. 1 temizlikçi bu kadar işin altından mümkün değil kalkamaz. Ayrıca bu kurumun sekreteri, idari personeli falan yok mu?

110 öğrenci için bunun neredeyse 2 katına yakın personel olması lazım. :)

Tabi diyeceksiniz ki, o kadar parayı kim nasıl verecek? Çok doğru! Ama yeterli malzeme olmadan yapılan iş de kalitesiz olur. Bizim malzememiz de insan gücüdür.

Haklısınız.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd
Sayfa oluşturma zamanı: 0.314 saniye
Sistem Kunena Forum