Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: OOKGM Mehmet Küçük'e Veda

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 10:46 #1

• ert_kocak
  • ert_kocak Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
Mehmet KÜÇÜK´ün Veda Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım ve Özel Öğretim Kurumları Camiasının Saygı Değer Mensupları;

11 Kasım 2008 tarihinde başladığım Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü görevinden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu görev sürem içerisinde yaklaşık 22.000 kurumdan ve 200.000 personelden oluşan özel öğretim kurumları sektörün gelişmesi için sizlerle birlikte özverili çalışmalar gerçekleştirerek faydalı olmaya çalıştığımıza inanıyorum.

Görevde bulunduğum süre içerisinde birlikte çalıştığım değerli Bakanlarımız, Sayın Hüseyin ÇELİK, Sayın Nimet BAŞ, Sayın Ömer DİNÇER ve Sayın Nabi AVCI ile çalışmak ve onları yakından tanımak benim için büyük bir onurdur. Kendilerinden çok şey öğrendiğim Sayın Bakanlarıma teşekkür ediyorum.

Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Bakan Yardımcımız Sayın Orhan ERDEM’e, Müsteşarlarımız Sayın Muammer Yaşar ÖZGÜL, Esengül CİVELEK, M. Emin ZARARSIZ ve Yusuf TEKİN’e, Bakanlığımızın birim amirlerine, mesai arkadaşlarıma, taşra teşkilatımızın değerli il, ilçe yöneticileri ile müfettişlerine, sivil toplum örgütleri ve sektör temsilcileri ile Genel Müdürlüğümüzün bütün çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Her başlangıcın bir bitişi olduğu gibi görevlerin de bir sonu vardır. Önemli olan kubbede hoş bir seda bırakarak huzurlu ve mutlu bir şekilde görevden ayrılmaktır. Bu duygularla yeni göreve başlayan arkadaşıma da başarılar diliyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 10:53 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Emin olunuz bizlerde sizleri hiç unutmayacağız...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ptmehmet, koray, gulumse ve bu kullanıcının diğerlerinden 7 teşekkürü var

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 14:17 #3

• fzt_huss
  • fzt_huss Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 33
  • Başarı: 1
nasıl unuturuz unutur mu insan :)
:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 14:54 #4

• gulumse
  • gulumse Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 241
  • Teşekkür Sayısı: 146
  • Başarı: 1
faydalı olduğuna inanmış genel müdürümüz..

rehabilitasyon merkezlerinide felç ederek galiba..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, fzt_huss, Ersoy

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 15:22 #5

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Daha ne yapsın kurumlar için sayın KÜÇÜK sertifika üstüne sertifika açtı 25 günde hiçbirsey yetişmez ama sertıfıklı öğretmenler yetştırdi

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 22:45 #6

• elma4141
  • elma4141 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 1
  • Başarı: 0
umarım yerinr gelecek olan yetkili bu kursların devamını getirmezde biz leri yok pahasına çalıştıran kurumlarda bize gereken değeri tekrar gösterirler çünkü piyasada okasar çok sertifikalı öğretmn olduki kurum sahipleri ellerindeki pahallı çalışan öğretmnlere yol verip dahatecrübesis öğretmnlere yöneldiler umarım bu kurslar bir an once son bulur

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 19 Mar 2014 23:04 #7

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
O yol verilen öğretmenleri bana gönderin... :)

Biz hala personel bulmakta zorluk çekiyoruz. :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: beyazyelken, mkirilmaz

OOKGM Mehmet Küçük'e Veda 20 Mar 2014 08:30 #8

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
elma4141 yazan:
umarım yerinr gelecek olan yetkili bu kursların devamını getirmezde biz leri yok pahasına çalıştıran kurumlarda bize gereken değeri tekrar gösterirler çünkü piyasada okasar çok sertifikalı öğretmn olduki kurum sahipleri ellerindeki pahallı çalışan öğretmnlere yol verip dahatecrübesis öğretmnlere yöneldiler umarım bu kurslar bir an once son bulur

sn elma demişki yok pahasına tespitleri iyi yapmak lazım
kendisi 60 barajına takılan alan mezunu ise bir nebze anlarım ama yinede alan mezunuyum dediği zaman ciddi bir ücret farkı var.
yok sertifikalı ise kendisi aldı diğerleri almasın mantığı çok ta doğru değil.
ayrıca son 2 kursta bize gelip derse başlayan 2 yeni öğretmen var tabanca gibi 5 yıllık öğretmenlerden iyi başarılı uyumlu çalışkan.
kim ne derse desin daha önceleri sadece imza atması yeterli idi fakat şimdi kriterler değişti artık başarısız olursam yapan gelir mantığı öne çıktı kalite artı.
ücret meselesi belli rakamların altına zaten çoğunluk çalıştırmaz çalıştırsa da verim alamaz.
2 yıl önce ile kıyaslayın derse girmez uyum sorunu müdürden havalı sözleşme bitmeden zam ister şu kurum şunu veriyor cümlesi eksik olmaz.
aksine kurs sayısı artmalı ama sınıf öğretmeni yok kursa gönderecek diğer branşlara da bu hak verilmeli.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zerwan, mkirilmaz
Sayfa oluşturma zamanı: 0.249 saniye
Sistem Kunena Forum