Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: bu ne şimdi

bu ne şimdi 04 Nis 2015 23:36 #33

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
Bu çok kotu oldu
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

bu ne şimdi 06 Nis 2015 12:13 #34

• Kilikya
  • Kilikya Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 121
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: -2
Arkadaşlar. Buraya ilk defa yazıyorum. Burada yazılanları sürekli takip ediyorum ve birçok arkadaşımızın farklı konularla ilgili farklı bilgi ve düşüncelerinine şahit oluyorum. Herkesin istisnasız bir şekilde bahsettiği bir konu da engelli bireylerin aldığı eğitim hizmetinin kalitesinin artması ancak hiç bahsedilmeyen bir şey var ki bu da hizmeti veren kesim olan öğretmenlerimizin koşullarının iyileştirilmesi. Lütfen bunları da tartışalım. Benim öğretmenlerim hafta sonu çalışmak zorunda kalıyorlar çünkü okullu öğrencilerin sayısı hafta içi derse alabileceğimiz saatleri aşıyor. Bunun çözümü için öğrencilerin bize geldiği saatlerde izinli sayılması ve ÖERM'nin de tıpkı Milli Eğitimin diğer kurumları gibi sadece hafta içi ders yapıp hafta sonları tatil yapmaları öğretmenlerimizin ve diğer personelimizin yaşam kalitelerine çok olumlu yansıyacaktır ve bu da hizmet kalitemize yansıyacaktır.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali, ozeltercih
Sayfa oluşturma zamanı: 0.468 saniye
Sistem Kunena Forum