Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: acil Yardım

acil Yardım 30 Eyl 2015 09:51 #1

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
Merhaba Arkadaşlar Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var
Bir Öğretmenimizin hem İşitme Hemde Zihinsel alanda Sertifikası var Daha Önce Bedensel kısmı sözleşmesinde yoktu
şimdi fizik ince motorları yazmak için sözleşme yenilemek istiyorum bana olmaz dyor son yazıya göre sadece özel eğitimciler fizik ince motora girer diyor ne yapmalıyım
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

acil Yardım 30 Eyl 2015 10:26 #2

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
öyle bir yazıdan haberimiz yok? nedne hangi yazı tarih sayı istemediniz?
ince motor becerileri modülüne çocuk gelişimi, okul öncesi, 160 saatlik zihin engelliler sertifikası ve özel eğitim alan öğretmenleri girebiliyor. Bununla ilgili herhangi bir değişiklik olmadı şimdiye kadar. Olması durumunda eskiler girer yeniler giremez diye şartlı bir uygulama söz konusu olmaza. Zira 160 saatlikler halen girebiliyor. Sizin yerinizde olsam bildiğiniz gibi bedensel zihinsel seçimini ve diğer programların seçimini yapıp onaya göndermenizdir. Eğer olmuyorsa size yazı yazıp şu yönetmelik şu madde derler zaten.
Kolay gelsin ve işlerinizi şu olmuyor bu olmuyordan ziyade resmi yazı yazarak çözmenizin ilerde doğabilecek yanlış uygulamalar ve hak arayışları açısından fayda sağlayacaktır.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

acil Yardım 06 Eki 2015 16:51 #3

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
Hocam sözleşmeyi de yaptık yolladık üst yazıda yazdım modüle de girdim ama milli eğitim hala kabul etmedi. olmaz diyor 2014 Ağustos ayındaki genelgede bedensel engeliler modülün karşısında zihinsel engelliler öğretmeni yazmadığı için kabul etmiyoruz dediler. en son bakanlıktan görüş yazısı istendi gelmesini bekliyoruz. Başka fikri olan yada yardımcı olmak isteyen yazabilir mi
Sayfa oluşturma zamanı: 0.463 saniye
Sistem Kunena Forum