Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Destek Eğitim Odasi

Destek Eğitim Odasi 07 Ara 2017 20:01 #1

• gibbon1
  • gibbon1 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: 1
Okullar da ogretmenlere verilen ek ucret ile destek eğitim odasinda ki derslerin sayısı artmıştır. Destek egitim Okul saatleri dışında verildiği icin Programımızla çakışmaktadır.Bugun okul öğretmeniyle görüşmeye gittiğim de otizmli öğrencim için rhb mrk gitmesin ben daha iyi egitim veriyorum kaydı silinsin veli tercihini yapsın dedi.Simdide devlet okullarıyla rekabete girdik
Son Düzenleme: 07 Ara 2017 21:55 yazan gibbon1.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Destek Eğitim Odasi 08 Ara 2017 08:23 #2

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
bunun yanında birde uygulama merkezleri de büyük sıkıntı yapıyor.ı. kademe II. kademe ve bunun yanında anasınıfı da açıldı. aynı sorun bunlarda da var. --zaten öğrenci haftanın 5 günü bize geliyor, rehb. merkezine gitmesine gerek yok-- diye veliyi sıkıştırıyorlar. bu şekilde bir sürü öğrencimizi kaybettik. velide diyor ki hocam zaten her gün uygulama merkezine gidiyor sizde 2 saat alsa ne olur-almasa ne olur... kısaca devlet dolaylı olarak özel eğitimi bitirmek istiyor. bizim derneklerde kurs açmanın derdinde. hhhhhhhşşşşşşşşşştttttttttt.... uyumaya devam... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.403 saniye
Sistem Kunena Forum