Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PERA

PERA 08 Nis 2018 13:04 #33

• TURGAY
  • TURGAY Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 12
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
Uzun zamandır bu siteye girmiyorum il başlıkta PERA olunca dikkatimi çekti
1.Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Sektörü bir hizmet sektörüdür kendine kadrosunu gücüne güvenen her Türk vatandaşı bu işi yapar ve yapıyor da bu güne kadar kurulmuş 2000 kurumda bunun göstergesi.
2.15-20 yıldır bu işi büyük özveri ile bu noktalarda getiren 2000 kurum sahibi işini kaliteli yapamamış bundan sonra kaliteyi artırmak için piyasaya çıkan arkadaşlar ya ağızlarından çıkanı kulakları duymuyor yada yaptığı işin şehveti ile ne dediği bilmiyor.
3.Dernek ve Vakıfların amaçları belidir bu amaç ve hedeflerin dışında yapılan çalışmalar ahlaki değil doğru değil kim adına yapılırsa yapılsın.
4.Şimdiye kadar çeşitli derneklerin adını kullanarak işe giren ne kadar sözüm ona müteşebbis varsa bu işe kalite değil suiistimal katmış,dolandırıcılık katmış bu ve bu işin masumiyetine kara leke sürmüşlerdir. Dernek adına şunu yapacağız bunu yapacağız biz derneğiz falan fian diyerek insanları iyi niyetlerini suiistimal etmişlerdir.
5.Bu arkadaşları tanımam etmem ama eğer eğitimci isleler tez elden dernek yönetiminden ayrılmalılar veya hiç bir şekilde derneğin tüzel kişiliğini işlerine karıştırmamalılar. İşin doğrusu ve özeti budur. Kalite malite edebiyatı yaparak yıllardır bu işi hakkı ile yapan arkadaşlara zimmen de olsa saygısızlık yapmasınlar.
Söylenecek çok söz var ama şimdilik bu kadar.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PERA 08 Nis 2018 18:21 #34

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
Tanımak yazmaktan daha kolay değil mi hocam ? Bak tel numaram orada sadece var sayım ile yorum yapmak doğru mu ? Önce bilgi al sonra yine yaz , ama bilerek yaz tanıyarak yaz.... bak arayan hocam biz bilmiyorduk deyip kapatıyor evet eğitimci de var akademisyen de var.... lütfen mış miş ile yazmayalım , yaptığınız yorum genel olarak doğru da bizimle ilgisi yok , kalite rekabet işine gelince bunun sınırı yok ki , bu kimi neden rahatsız etsin ? Yani Bahçeşir koleji kodlamayı ülkeye getirdi diye diğer kolejlerin eleştirdiğini görmedim , yada final okullarının sahibi ticaret odası komite başkanı olunca forumda başlık atanıda görmedim , herkesin aklı fikri ver herkes kurum yönetiyor yahu 1000 üyelik derneğin 300 üyesi 100 tl aidat ödüyor diğer dernekte durum faklı olduğunu sanmıyorum , yani biz diyeceğiz herkes ismini değiştirecek, hocam yeni değilim 15 yıl bitti ... tek amacımız akademi kurup personel standartlarını artırmak ( personel standartları yeterli deyin de tam olsun ) kurum personeline eğitim aldırmak isteyenlere hizmet sağlamak , buradan bir marka doğar doğmaz bu kimsenin sorunu olamaz...
Son Düzenleme: 08 Nis 2018 18:31 yazan ares94.

PERA 09 Nis 2018 04:38 #35

• titris
  • titris Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
vartoegitim yazan:
titris yazan:
vartoegitim yazan:
Sektörün Fuat avni leri

İsimsiz, kimliksiz, görevlerini ifa ediyorlar... :cheer: :cheer: :cheer:

Sağına bak belki göz göze geliriz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sizi hala bitiremedi,
Ben gariban bi öğretmen, nasıl mücadele edeyim sizinle...

Ama gün gelir, hak yerini bulur...

En iyi yaptığınız işi yapmaya devam edin.

Gün gelir adalet sizi de bulur ...

Ben sabırlıyım

Öncelikle bu durumu siz oluşturdunuz Engin hocam ben değil. Bu şekilde hitap eden sizsiniz. Siz bu ülke için ne kadar terörist sayılıyorsanız; ben o kadar riskli bile değilimdir. O yüzden bu muhabbeti kapatalım ve konuyu saptırmayalım. Siz 2 gün içinde MARKA TESCİL BELGESİNİ yayınlayın bende adımı yayınlamaktan gurur duyarım hiç bir hileye, aramaya, dolaba vb işlemlere gerek kalmadan.

Ben sizin bu markayı neden kurduğunuzu,amaçlarını vs. vs. ile bildiğim için ilgilenmiyorum. benim kafama ufacık bir şey takıldı onunda belgelerini talep ettim ama bakıyorum ki olmadığını söylemek yerine başka yolları tercih ettiniz. Diğer konuları bana anlatmanıza gerek yok sayın hocam. Bu muhabbeti de burada sonlandırıyorum. Belgeniz varsa yayınlarsınız. Onun dışında benim bu konu ile ilgili yazacaklarım burada son bulmuştur.
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
Albert Einstein

PERA 09 Nis 2018 22:38 #36

• vartoegitim
  • vartoegitim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 53
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -2
:cheer: :cheer: :cheer:
Özel Yeni Çağdaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Engin GÜVEN
Sayfa oluşturma zamanı: 0.378 saniye
Sistem Kunena Forum