Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PERA

PERA 08 Mar 2018 09:01 #9

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
barisltd yazan:
Valla bu işin sırrını biri bize de anlatsa ne iyi olacak... Biz maaşları zor ödüyoruz, millet avanta dağıtıyor.

Nasıl olabiliyorsa?

sayın hocam bende anlamadım bir şey bu olaydan kesinlikle sana katılıyorum.. bu sır nerede ... bu yıl çok zor durumda kalacağız benim ön görüm ... ve her yıl yapılan zam oranları ve benzeri sorunlar adım adım bu duruma getirdi... dernekler peki neredeydi bence herkes derneğine sormalı bu duruma yavaş yavaş getirildik ve sizler nerdeydiniz...
Son Düzenleme: 08 Mar 2018 09:03 yazan türkiyem.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PERA 08 Mar 2018 10:48 #10

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
süreç bize öğretti ki biri yeni ve çakma bir hesapla tartışma konusu açıyorsa ya art niyetlidir yada kimliğini saklamak istiyordur, pera nın yönetim kurulu başkanı olarak kısa bir açıklama yapmam elzem oldu, pera nın dernekle ilgisi yoktur ve çoğunluğu dernek üyesinden oluşmuyor 7 bileşenin 3 tanesi dernek yönetimindedir , daha çok İstanbul merkezli olarak tek kurum üzerinden doğmuştur ve gelişmiştir, tüm türkiyeye yayılmak gibi amacı yoktur, sadece eğitim standartlarını yükseltmek ile ilgili bir çalışmadır, bünyesinde 9 akademik danışman 14 akademimisyen eğitimci olarak bulunmasıda bunun göstergesidir, ayrıca markayı almak zorunda olmadan derdi eğitim olan tüm kurumlara eğitim sistemi kurmak ve geliştirmek gayesi içindedir, bu konuda bilgi almak isterseniz sayın zuza beni arayabilirsiniz çünkü ikimizde sizin kim olduğunuzu biliyoruz...başka bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler, ayrıca çetin abiyi ve hünkar sizgin beyi bzzat arayarak bilgi verdim, herkese iyi çalışmalar.... not: pera kişisel bir markadır bu konuda asılsız idaalar marka koruma kanunu çerçevesinde hukiki bir suçtur...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, vartoegitim

PERA 08 Mar 2018 12:01 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Olay benim için bitmiştir.

Şeffaflık iyidir iyi.

Özel Eğitime hizmet veren ve kaliteyi yükseltmeye çalışan herkese, her zaman tam destek.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vartoegitim

PERA 11 Mar 2018 14:03 #12

• zennisan
  • zennisan Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 29
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
eğitime gönül verenlere saygımız sonsuz.peki görevlerini kötüye kullanarak kurum açan ki eğitimle alakaları olmayan bez raporlarını paraya çeviren, her aileye en az 250 en fazla 500 para veren dernek başkanlarını ne yapacaz. bilgi verin Allah aşkına.
saygılar....

PERA 04 Nis 2018 20:12 #13

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
ares94 yazan:
süreç bize öğretti ki biri yeni ve çakma bir hesapla tartışma konusu açıyorsa ya art niyetlidir yada kimliğini saklamak istiyordur, pera nın yönetim kurulu başkanı olarak kısa bir açıklama yapmam elzem oldu, pera nın dernekle ilgisi yoktur ve çoğunluğu dernek üyesinden oluşmuyor 7 bileşenin 3 tanesi dernek yönetimindedir , daha çok İstanbul merkezli olarak tek kurum üzerinden doğmuştur ve gelişmiştir, tüm türkiyeye yayılmak gibi amacı yoktur, sadece eğitim standartlarını yükseltmek ile ilgili bir çalışmadır, bünyesinde 9 akademik danışman 14 akademimisyen eğitimci olarak bulunmasıda bunun göstergesidir, ayrıca markayı almak zorunda olmadan derdi eğitim olan tüm kurumlara eğitim sistemi kurmak ve geliştirmek gayesi içindedir, bu konuda bilgi almak isterseniz sayın zuza beni arayabilirsiniz çünkü ikimizde sizin kim olduğunuzu biliyoruz...başka bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler, ayrıca çetin abiyi ve hünkar sizgin beyi bzzat arayarak bilgi verdim, herkese iyi çalışmalar.... not: pera kişisel bir markadır bu konuda asılsız idaalar marka koruma kanunu çerçevesinde hukiki bir suçtur...

Yöneticilerinin %50 si dernek yönetiminde ve diğer rehabilitasyon merkezlerine sistem iyileştirme (BEDELSİZ!!) yapmak isteyen bir kuruluşun hangi iyi niyeti?

Ya alırsınız ya yok olursunuz felsefesine giden bir yolun başıdır. Uyuyor olabilir OERM yöneticileri de bu kadar saf olacaklarına inanmıyorum. Art niyet ortada..

Neyi satıyorsunuz, iyi dediğiniz bir sistemi..
Sistemin içinde kim var? Dernek yöneticileri. (Ama sisteme zerre faydaları yok tabii(!))
O yöneticileri yönetici yapan kim, OERM ler.

Zaten aidat ödeyip bir yerlere getirmiş bir topluluğa neyi satıyorsunuz?

NE ZAMAN SIRTIMIZI DOĞRULTMAYA ÇALIŞSAK, BİRİ SÖZCÜ OLSA DA GÜÇ BİRLİĞİMİZ OLSUN DEDİYSEK HEP NEMALANMAYLA SONUÇLANMAK ZORUNDA MI ARKADAŞ..

Ayıptır ya!
Su akar yolunu bulur..
Son Düzenleme: 04 Nis 2018 20:19 yazan fahrettin75.

PERA 05 Nis 2018 09:00 #14

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
bir danışma kurulu vs tarzı yapı oluştururken görüştüğünüz akademisyenlere dernek başkanı kartvizitinizi sunmadınız mı?
Son Düzenleme: 05 Nis 2018 09:04 yazan garip. Sebep: imla

PERA 05 Nis 2018 10:19 #15

• vartoegitim
  • vartoegitim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 53
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -2
Merhabalar,
Engin GÜVEN ben.

PERA nın sektördeki az da olsa birilerini tedirgin etmesi mutlu etti beni.
Ben de PERA nın bileşenlerindenim. Derneğin yönetiminin yedeğinin 5.sırasındayım.
11 yıldır bu sektördeyim. Bu süreçteki deneyim ve tecrübem hiçbir anlam ifade etmiyorken, hayatımın dönüm noktasında dernek yönetiminin yedeğinin 5.sırasında olmak, önümdeki tüm kapıları sonsuz açtı :cheer: :cheer: :cheer:

İşini iyi yapmayan birileri toplanıp, PERA yı karalama kampanyası düzenliyorlarmış.
PERA gelirse, onlarında kendilerine ve kurumlarına çekidüzen vermeleri gerekeceğini, eğitim kalitelerini arttırmak gerektiğini, bunun İçin de para harcamak zorunda kalacaklarını düşünüyorlarmış. Eee, bu Kişiler bugüne kadar sektörün iyileşmesi için, hiçbir zaman emek- para harcamadılar ki. Sadece en iyi yapabildiklerini yaptılar. Klavye başına geçip, iyi iş yapanları kıskanıp, yerden yere vurdular.

Diliyorum ki; önümüzdeki süreçte PERA benzeri birçok marka oluşturulup, ülkemizdeki özel eğitim sektörüne daha kaliteli hizmet sunulacaktır.
Buradaki tahrikler, bizi yormaz, sadece güldürür :woohoo:

PERA yı merak edenler, telefonlarımız açık, adresimiz belli. Buyrun bize ulaşın size bilgi verelim.

Burda yazanlar reklamımızı yaptığınız İçin ayrıca teşekkür ediyorum :)

Bu forumdaki herkese, sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Esen kalın, mutlu kalın :)
Özel Yeni Çağdaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Engin GÜVEN
Son Düzenleme: 05 Nis 2018 10:41 yazan vartoegitim.

PERA 05 Nis 2018 23:08 #16

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
bu açıklama olmamış Engin Güven kardeşim.
Vay şöyle olmiş, vay bele olmiş beni ilgilendirmez. her şey ortada, anlatmaya gerek yok.vakkoo Vakko vako vako vakooo Deseydin daha açıklayıcı olurdu.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.265 saniye
Sistem Kunena Forum