Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Çocuk Gelişimi Uzmanı

BAŞLIK: ÖZEL EĞİTİMCİLER

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 09:00 #145

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
YADA SÖYLE YAPALIM FATİH TERİM 540 SAATLIK KURSLA BASKETBOL KOCU OLSUN
ERGİN ATAMANDA 540 SAATLIK KURSLA FUTBOLUN PATRONU OLSUN
İŞTE OZAMN HERŞEY DUZELİR İŞTE SIZIN MANTIĞINIZ BU
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 09:27 #146

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
hocam şöyle yapalım benim sertifakalı sınıf öğr veya okul öncesi öğr hatta uzm psikoloğum ile sizi karşılaştıralım hodri meydan, öğrenciyi seçin kameraya çekelim kim nasıl çalışıyor diye :) bu kadar kızmayın futboldan anlamadığınız belli mevki değişikliği çok fazla olur....bakın işin espisri sizi anlıyorum sadece abartıldığı kadar arada uçurum olmadağı, şuanda eğitim uygulama okullarında iki yıllık mezunlar ve emekli öğretmenler çalıştırıldığı gerçeğini düşünürsek, yetmez ama evet diyenlerdenim....siz uzm doktor olmayan bir köye atanan pratisyeni atanmayın diyorsunuz, ama orada şuan sağlık lisesi mezunları çalışıyor, verdiğim örneği ne olur doğru anlayın, EĞER DESEYDİNİZ Kİ TÜM ÜNV DE ALAN ÖĞR BÖLÜMÜ AÇILSIN kambanya başlatalım tamam derdim,ama söylediğiniz şey DOĞRU AMA GERÇEK DEĞİL, LÜTFEN ÜLKE GERÇEKLERİNE UYGUN ÇÖZÜMLER BULUNUZ....yukarıda yazdığımıda dikkate almayın, ortamı yumuşatmak istedim..

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 09:40 #147

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
yok hocam anlıyorum
şuan tam emin değilim ama 72-78 unıv. bölüm var fazla değil 2 sene içinde yetrınce mezun olacak
herkes alanında uzman olduğu işi yapsın
bazen okulllara gıdıyoruz özel alt sınıfların hali içiler acısı bu alan değişikliği ile okul bahçesımden eve gıden çocuklar var
öğretmen yaklşımı bilmedıği için sınıfa sokamıyor öğrenciyi aile koyden gelmiş sır çocuğu eğitim alsın dıye hocam okul baçesınden eve gıdıp geliyor köyüme döneceğim tekrar diyor ve artık bu örnekler çogalacak biz yınede yanlışı savunmayalım

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 09:46 #148

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
valla hocam haklısnız ama yanlışı değil çaresizliği savunuyorum, atamalarda 8 alan mezunu atandı sabaha kadar sertifikaya karşı olsam da ne yazar...45 tane işitme eng öğrencim açıkta ders alamıyor. tane 30 tane dil öğrencim açıkta...diğer alanlarda kalite yerlerde 3750 bile alan mezunu bulamıyoruz...belki butik ve küçük bir ildesiniz 2 alan mezunu ile işiniz yürüyebilir, ama büyük şehirlerde durum içler acısı helede istanbulda beğenmediğiniz sınıf öğrmenini mumla arıyoruz....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 10:13 #149

• mkirilmaz
  • mkirilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Niyet hayır, akıbet hayır.
  • Gönderiler: 122
  • Teşekkür Sayısı: 88
Sayın esinti, Bu platformda herkes çok iyi biliyor ki alan mezunu arkadaşlar çocuklarımıza daha faydalı. Fakat alan mezunu bulamayınca zorda kalmanın ölçüsüne göre sizin 2 zesö çalıştırdığınız yerde başkaları 3-4-5 çalıştırıyor. Demek ki mevzu bu kadar uzatılmayacak bir konu. Cevabınız için teşekkürler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih

ÖZEL EĞİTİMCİLER 10 Ara 2014 10:54 #150

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Bu kadar yazıdan sonra derdin "alan mezunlarına ölüüm, yaşasın sertifikalılar!" filan olmadığının anlaşılması güzel.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkirilmaz
Sayfa oluşturma zamanı: 0.313 saniye
Sistem Kunena Forum