Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Sahte diploma

Sahte diploma 09 Oca 2016 19:57 #9

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
bugünden itibaren kurumlar iş başvurusu yapan üniversite mezunlarına okul yıllarına ait resim örnekleri istesinler. üniversite bitirenin mutlaka okul yıllarına ait resimleri ve okul arkadaşlarının olması gerekir. bu da bir test yöntemidir, aklınızda bulunsun...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sahte diploma 10 Oca 2016 15:58 #10

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
Bence böyle bir sıkıntı yaşanmaması için yeni personel alımında e devletten kişinin diplomasının doğruluğa bakılmalıdır. Ayrıca gecen gün milli eğitim bakanı diyordu elliye yakın sahte diploma ile atama oldu bunun şimdi hesabını kim verecek devlette olduğu için üstü örtülecek mi yoksa birileri hesap verecek mi ?

Sahte diploma 11 Oca 2016 00:05 #11

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Şimdi benim merak ettiğim bir şey var. Diyelim ki devlet okulunda sahte diploma ile fizik dersi veren öğretmen vardı. Bu dersi okuyup sınıfını geçen öğrencilere "kusura bakmayın, sizin dersleriniz sayılmaz, yeniden okuyacaksınız" denilecek mi? :) :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, zirve35, ozal24

Sahte diploma 11 Oca 2016 12:15 #12

• karinca02
  • karinca02 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
huzun yazan:
bugünden itibaren kurumlar iş başvurusu yapan üniversite mezunlarına okul yıllarına ait resim örnekleri istesinler. üniversite bitirenin mutlaka okul yıllarına ait resimleri ve okul arkadaşlarının olması gerekir. bu da bir test yöntemidir, aklınızda bulunsun...

Yöntem çok riskli :)
Okuyupta mezun olamayanlar ne olacak bu durumda :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zirve35

Sahte diploma 11 Oca 2016 12:16 #13

• karinca02
  • karinca02 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
barisltd yazan:
Şimdi benim merak ettiğim bir şey var. Diyelim ki devlet okulunda sahte diploma ile fizik dersi veren öğretmen vardı. Bu dersi okuyup sınıfını geçen öğrencilere "kusura bakmayın, sizin dersleriniz sayılmaz, yeniden okuyacaksınız" denilecek mi? :) :)

Zamanında bu konunun filmi bile çekilmişti :)
olur mu? olur :)

Sahte diploma 11 Oca 2016 12:21 #14

• zirve35
  • zirve35 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Diplomayı sahte yapan ...bırak üniversite arkadaşları ile fotosunu , bölüm başkanıyla bile fotoğraf çeker...

Sahte diploma 12 Oca 2016 10:11 #15

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
sakın ödeme yapmayın. size kendi hatalarını ödetmeye çalışıyorlar. hemen dava açın. benzer bir olay başımıza geldi. ilçe milli eğitim kendi hatasından dolayı bizden geri ödeme istedi. ödemedik. hemen dava ettik. sizin yazılı talebiniz olmadan parayı alamazlar. davayı açın 2 sene kadar sürer. ama sonunda biz kazandık. sizin diploma sorgulama gibi bir sorumluluğunuz yok. atamayı yapan ilçe mem dir. bedelini de kendileri ödesinler. benzer olayı yaşadık ve çok net kazandık davayı.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.350 saniye
Sistem Kunena Forum