Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

BAŞLIK: Sertifikalı Felsefe Grubu

Sertifikalı Felsefe Grubu 10 Tem 2015 23:23 #33

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
ya arkadaslar tek cıft yok ttk bır ara ıkı dedı oda mebın ozel egıtım yonetmelıgıne aykırıydı gerı duzeltıı bu olayda uc bes ay oncekı konu yazı dıyorsunuz vardı bırkosede aradan uc ay gecımıs ısın yok ugras bul arayın bakanlıgı ogrenın nekadar uzzattıyorsunuz hıcmı anlamıyorsunuz yok mu adam akıllı ıs bılen mudurunuz bakın meb ıl ılcelerdekı sube muduru memur cogu bılmıyor meb yazıyı kaararı gonderıyor onlar bır haber bız kurumlar onlara yenı cıkan kararrları anlatıyoruz sız barrı kurumlar olarak zaman kaybı yasamayın .. ben tek psıkologum ve 20 saat yazılıyor benım gıbı ellı atmıs arkadasada yazılıyor yazmıyanlarda bılmemızlıklerınden ustelık sertıfıkalı sertıfıkasızda yok rehber ogretmen psıkolog pdr mezunu hepsı aynı sart ve krıter hepsı aynı haklara sahıpp.... ustelık sadece sosyal hayat toplumsal yasssam da degık ozel ogrenme guclugu modulunude alabılıyoruz bunuuda ttk aldıgı ıkı psıkolog pdr kararını duzeltırken acıklmama olarak hangı dersler yazılır kısmında ekledı... bu konu uc bes aylık konu ders yazamayanlar ya mebsıse gırıs yaparken rehber ogretmenı psıkolog olarak yazmısıtr hepsı aynı olsada unvanlar karısmamalı dıplomlar aynı unvan olacak gereksız bır ayrıntı ama ders yazamama hatta onay alamamaya neden oluyor bırde ders saatı kısmına 0 degl 20 dıye atamak lazım bazende ıl ılce mebbın eskıde kalmasından olyor arayın bakanlıgı sıze bılgı versınler gercı onlarında kafası cok calısmıyor ama sonuc olarak yazılıyor tek cıft bes on fark etmıyor BU ISRAR NE ANLASILMAZI GUC YAZILIYOR BIZ YAZIYORUZ COGU KURUM YAZIYOR YANLISI SIZLER YAPIYORSUNUZ HALA BILGI BELGE YOLLAYIN DEVLETMESELESINE DONDURDUNUZ
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Sertifikalı Felsefe Grubu 10 Tem 2015 23:34 #34

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
duyuru bende var buldum ozelden yazın atam kes kopyala yapılmıyor

Sertifikalı Felsefe Grubu 11 Tem 2015 01:26 #35

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
nevinmudur yazan:
Syn sizin mailini bakın size bugün MAİL attim tek rehber öğretmen 20 saate derse girebilirler ilgili resmi yazılar MAİL adresini de var. Gelmedi yle mailinizi tekrar verin gö derim. Yazıları buraya yükleyemiyorum.

Sayın Nevinmüdür maili aldım çok teşekkür ederim ilginize.
İyi çalışmalar diliyorum.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Sertifikalı Felsefe Grubu 11 Tem 2015 09:05 #36

• nursen
  • nursen Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 12
yazıyı bana da atarsanız sevinirim. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tesekkürler şimdiden.

Sertifikalı Felsefe Grubu 11 Tem 2015 18:46 #37

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
sayın nursen,
nevinmüdür'ün bana gönderdiğini ben de size gönderdim.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Sertifikalı Felsefe Grubu 13 Tem 2015 09:21 #38

• nursen
  • nursen Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 12
evet hem nevin hanımdan hem sizden aldım...tekrar tesekkürler

Sertifikalı Felsefe Grubu 13 Tem 2015 09:38 #39

• muhammet
  • muhammet Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 65
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 1
sayın sizgin ben bu konu ile alakalı bu konunun 3. sayfasında yazım var orda hangi yazılar olduğu tarih ve sayıları ile mevcut. bir zahmet bak Google den bu yazıların sayı ve tarihini gir arama butonuna bas ve bu yazılar karşına gelir. çıktısını al yanında olsun. bu kadar basit. iki çeşit öğretmen vardır rehberlikle ilgili 1. psikolog 2. rehber öğretmendir. ayrıca sertifikalı bir ibare yok bunlarda rehber öğretmendir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.447 saniye
Sistem Kunena Forum