Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Psikolog
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: müdür ataması

müdür ataması 15 Tem 2015 18:21 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Herkese iyi bayramlar dilerim.

Bu tatil döneminde yönetmeliklerin tekrar okunmasında fayda var anlaşılan. Tavsiyedir. :) :) :)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

müdür ataması 15 Tem 2015 23:10 #10

• ses terapi
  • ses terapi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Başarı: 0
Arkadaşlar hepinize öncelikle teşekkürler
Ben kafa karışıklığı ortadan kaldırmak için açıklama yapayım.
Kurum ilk açılacak ve müdür olarak kurumda ki tek psikolog düşünülüyor. Sizce uygun mu

müdür ataması 16 Tem 2015 10:43 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Kesin işletiliyoruz.

Bu kadar anlama sorunu olan bir sektör olamayacağına göre kesin işletmeye alındık.

Mutlu Bayramlar.

müdür ataması 19 Tem 2015 00:46 #12

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
ses terapı arkadasım psıkologu mudur yapamazsın yaparsan ıkıncı psıkolog lazım cunku psıkolog zorunlu personel sen psıkologu mudur yazarsan fatura kesemezsın kestıgın faturada gerı odeme cıkar.. bana gore psıkologu vekaletende atayamazsın cunku psıkolog kurumun olmazsa olmazıdır pdr rehber ogretmen psıkolog kurumun olmazsa olmazıdır. mantık su bır kurumda psıkolog yada rehber ogretmensız olmaz bu zaten tamam ıkıncısı su rehberlıgın psıkologun tek ısı vardır aıle ve ogrencılerle ılgılenmek herhangıbı kırız halınde ogrencı ıcın aıle ıcın tum acıl onemlı veya olagan durumda egıtım acısından bu sart nekadarda egıtımımız yada kurumlar bu kadar onemsemesede psıkolog aslında kurumların temelı ogrencı ııcın olması gereken ılk seydır cocugun once saglıgı psıkoljısı sonra abc matematık ogrenmesı... bunedenle hem mıllı egıtımde hemde ozelde psıkolog baska gorev alamaz alırsa zamanı asıl ısıne kalmaz ozaman. psıkolog mudur olursa ıkıncı psıkolog sartt... yada mudur yapacak baska bırını bulacaksınız.. vekaleten yapıldıgı oluyor ama bence oda cok acık bır ıbare yok ılerde sorunlar yasayabılırsınız... psıgologu mudur yapacaksanız bırtane daha gorevlendırme yapmanız en saglıklısı olur... rehber ogretmen psıkolog kurumlarda sakaya gelmeyecek hata kaldırmayan nokta yaparsanız ılerde hem maddı hem manevı olarak yaptırımla karsılasırsınız ogretmen arkadasınmızda aynı sekılde ceza alır. yapanlar var ama meb ıl ılce bazı seylere hakım olmadıgı ıcın gozyumuyor yada bılmıyor ama merkezı bır sorustrma yada bır sıkayette acıga cıkar
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.414 saniye
Sistem Kunena Forum