Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Özel Eğitim Öğretmeni

BAŞLIK: özel eğitimde çözüm önerileri

özel eğitimde çözüm önerileri 11 Eyl 2014 09:25 #49

• uludag111
  • uludag111 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 166
  • Teşekkür Sayısı: 28
  • Başarı: 0
sayın gülen100
bu süreci bende yaşadım ama emin olun o süreçlerde ben bu kadar ümitsiz olmadım. adamların amacı yolsuzluğu engellemek değil özel eğitimi bitirmek. öyle yada böyle bizi kapattıracaklar
dersane-sürücü kursu-özel okul-rehab mrk bunları tek çatı altında toplayıp şahsın birine verecekler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

özel eğitimde çözüm önerileri 11 Eyl 2014 12:55 #50

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Gerçekten de 2008 den bu yana yaşananlar içler acısı kimlik doğrulama sistemi ise tam kapak oldu bizlere .. Gerçekten de her durumu kabullenir olduk , sessiz kaldık dernekler kurum sahipleri herkes kendi kuyusunu kendi kazdı .. Kendimizi ifade etmedik gerekli merceklere .. Bakın devlet bizim yaptığımız işi kendi yapamaz çünkü çok daha fazla maliyet öder biz kurum sahipleri özverili çalışıyoruz ettiğimiz kar oranı yüzde 10 u geçmiyor ve damar okuma ile o yüzde 10 luk kısım gidecek ve eksilere düşeceğiz yani zarar edeceğimiz kesin kendi kurumum adına söylüyorum .. Ama ben şahsen bu duruma razı değilim Allah kabul etmez ....

özel eğitimde çözüm önerileri 11 Eyl 2014 14:48 #51

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın turkiyem başlayan illierdeki arkadaşlardan birisi paylaşmıştı; "2 ekstra araç, 2 ekstra şöför, 1 ekstra büro personeli aldım, velilere sıkıyönetim ilan ettim devamsızlıkla ilgili, bunlara rağmen çoğunluğu cihazdan kaynaklı yüzde 15 CİRO KAYBIM oldu" diye. Kesinlikle çok haklısınız.Galiba Ankara'ya gidip kurumların anahtarını Bakanlığa fırlatmak gerekiyor "bu kadar çok biliyorsanız buyrun kendiniz yapın" diye ..

özel eğitimde çözüm önerileri 11 Eyl 2014 16:45 #52

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Sayın özeltercih kesinlikle artık hakediyorlar anahtarları onlara bırakmayı .. bu kadar aşşağılanmayı bu kadar eziyeti bu kadar oynanmayı kurumlarımız haketmiyor .. Kurumlarınız yüzbinlerce insanın ekmek kapısı , biz kurum sahipleri çıkıp dağlarda milletten vergi altında haraç toplamıyoruz .. Doğu'da şuan bunlar yaşanırken güvendiğimiz devletimiz bunlara çare bulamazken , bizim ekmek kapımızla bizim engelli öğrencilerimizle çalışanlarımızla dalga geçer gibi yönetmelik üstüne yönetmelik çıkarmasına saçma sapan dayatmalar yapmasına ben razı değilim.. Ülkemizi biz soymuyoruz !!!! Kurumları yeterince aşşaladılar .. Gelin birlik olalım eğer kimlik doğrulamada içinden çıkılmaz bir hale gelirsek , ki öyle olacak bütün kurumlar Ankara'da anahtarları fırlatalım ... Gerçekten de bu duruma geliyoruz .. Dernekler sizde yanımızda yer Alın , birlikten Rahmet doğar biz kendimize sahip çıkmazsak emin olun kimsenin umurunda olmayız ...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc
Sayfa oluşturma zamanı: 0.321 saniye
Sistem Kunena Forum