Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: RAM PARA İSTİYOR

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 10:10 #17

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Siz sanırım akla-karayı karıştırıyorsunuz.Hayat zaten siyasettir.Yaptığın işte siyaset etken değil mi?Alınan kararlar siyasi değil mi? Bunları eleştirmek mi siyaset? Veya desteklemek siyaset değil hadi ya!
Üstelik ben senin arkadaşın filan değilim.Size sayın diye hitap etmiştim.Evet gerçekten sayın şimdi 1 den 10 na kadar sayın.Bakalım ne olacak?
Sizin bu yazılarınız zaten tamamen siyasi bir yaklaşımdır.Siyaset yapmayın derken siyaset yapmak...Süper bişi herhalde.
Kimilerin yazılarından rahatsızlık duyuyorsanız,ciddi bulmuyorsanız okumama özgürlüğünüz var.Bilin istedim.Bu özgürlüğünüzü kullanabilirsiniz.
Son Düzenleme: 09 Nis 2014 10:28 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozal24

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 10:13 #18

• tartanc
  • Platin Uye
Sayın Uludağ;
Sustukçada ensemizde boza pişiriyorlar.Sayın Sizgin yazmış.Bunları uygulayabilsek,çekinmesek,korkmasak.

Bişi istediğimiz yok.Olması gerken olsun yeterde artar.

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 11:05 #19

• uludag111
  • uludag111 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 166
  • Teşekkür Sayısı: 28
  • Başarı: 0
sussanda haykırsanda birşey değişmez her halükarda ensemizde boza pişirmek bi yana ensemize tokat atıp duruyorlar.
:)

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 11:37 #20

• ahmetali
  • ahmetali Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 77
  • Teşekkür Sayısı: 35
  • Başarı: 2
yok yok ben akla karayı karıştırmıyorum ama siz sapla samanı çok iyi karıştırıyorsunuz. RAM'larda yaşanılan sorunların tartışıldığı bir konuyu, gündelik siyasi pratikte malzeme olarak kullanılan dile atıfta bulunarak saptıracaksınız, sonrada buna itiraz edene çıkışacaksınız, yok efendim siyaset zaten hayatın içindedir...falan filan diyeceksiniz. Güldürme adamı senin kastettiğin siyasetle bu yaptığın farklı şeyler farkında değilsin ama bunları karıştırıyorsun.

İlkokul öğrencileri ağzıyla verdiğin cevap beni bayağı güldürdü teşekkür ederim.(hala sayıyorum...)

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 12:07 #21

• ahmetali
  • ahmetali Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 77
  • Teşekkür Sayısı: 35
  • Başarı: 2
tartanc yazan:
Siz sanırım akla-karayı karıştırıyorsunuz.Hayat zaten siyasettir.Yaptığın işte siyaset etken değil mi?Alınan kararlar siyasi değil mi? Bunları eleştirmek mi siyaset? Veya desteklemek siyaset değil hadi ya!
Üstelik ben senin arkadaşın filan değilim.Size sayın diye hitap etmiştim.Evet gerçekten sayın şimdi 1 den 10 na kadar sayın.Bakalım ne olacak?
Sizin bu yazılarınız zaten tamamen siyasi bir yaklaşımdır.Siyaset yapmayın derken siyaset yapmak...Süper bişi herhalde.
Kimilerin yazılarından rahatsızlık duyuyorsanız,ciddi bulmuyorsanız okumama özgürlüğünüz var.Bilin istedim.Bu özgürlüğünüzü kullanabilirsiniz.

Ram uygulamalarını eleştirmenize kimsenin bir şey dediği yok ben sizden daha fazla muzdaribim 2 yıl öncesine kadar RAM müdürü aynı şekilde para istemişti vermedik diye çekmediğimiz sıkıntı kalmadı. Allahtan rotasyonla görevden uzaklaştı da kurtulduk.

Kimsenin bunları konuşmaya diyeceği bir şey olamaz ama konunun bunlar olduğu bir yerde araya getirip de "yok ortak havuz da toplanan paralar kutsal bir amaç içinmiş devlet büyüklerimizden daha mı iyi biliyomuşuz?....." gibi hezeyanlar sayıklarsan.. hoooop burda duracaksın. Durmayı bilmiyorsan toslarsın.

Umarım meramımı anlatabilmişimdir. Sanırım çok karışık değil anlatmak istediklerim gayet açık ve net. Ortak bir platformu paylaşıyoruz birbirimize saygılı olacaz. Saygılı olmayı bilmiyorsak öğrencez. Her aklımıza ve ağzımıza geleni söylemenin maarifet olmadığını unutmayacaz.

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 12:20 #22

• tartanc
  • Platin Uye
Gülmeye devam et.Senin kadar eğitimli değilim idare et.İlkokul mezunuyum.Rahatla.

Önce adam olabilmekte zaten mesele.

Daha öncede yazmıştım.Bilimsel araştırma sonuçlarına göre cahiller de özgüven had sayfada olabiliyor.

Kimileri olaylara kuşku ile bakarken kimileri nedense!!!! emindir.

NEYİ, NASIL YAZACAĞIMI SONUÇ OLARAK SANA SORMAYACAĞIM.

Saygılı davranmalıyız derken gösterdiğin saygı süper.Ama bunlar alışkanlıktandır sanırım.

Kafana göre takıl.
Son Düzenleme: 09 Nis 2014 12:31 yazan tartanc.

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 12:45 #23

• munitiz
  • munitiz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
sayın tartanç,

birde ne hikmetse bazı arkadaşlar kendilerini birilerinin avukatı zannediyor!!! hemen eleştiriyi yanıtlama ihtiyacı hissediyorlar... şakayla karışık yergiye tahammül gösterememe,bütün eleştirilere hemen misliye cevap verme ihtiyacı hissetme sanırım "bazılarının" doğası.galiba her türlü eleştiriye bağırıp çağırıp cevap verme gerekirse hakaret edip üste çıkma yöntemi bu tür insanların tümünün tarzı...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 13:25 #24

• Ersoy
  • Ersoy Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 31
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Bu ne alıngalık arkadaşım. Tarafımıza yapılan bu kadar haksızlık karşısında, yokmuşuz gibi davrananlara karşı espri dahimi yapamayacağız. Bu kadarda fazla gibi geliyor bana. Burda ki insanlar varolma mücadelesi veriyor. Birilerinin siyasi istikbali için mücadele etmiyor. Evet burda siyaset yapılır, çünkü hayatımızın her anını siyaset belirliyor. Buna karşılık burda particilik yapılmaz. O ayrıştırı insanları.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc
Sayfa oluşturma zamanı: 0.212 saniye
Sistem Kunena Forum