Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: antalya toplantısı

antalya toplantısı 14 Nis 2014 16:58 #17

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
geceee yazan:
.benim anlayamadığım derneğin 18 Mayısa kadar damar okumayı yetiştirmeye çalışması nedendir? Bence önce dernek kendi düşüncelerini bir açıklasın biz ondan sonra gardımızı alalım. Biz damar okuma gelmesin sebepleri de şunlardır derken derneğin 18 Mayısa kadar gelmeli ve gelecektir demesinin sebebi nedir acaba?

Sanıyorum orada bir ifade hatası var...
"18 Mayısa kadar gelsin" değil, "18 mayısa yetiştirmeye çalışıyorlar" demek istemişler galiba... Yoksa kendi gerekçeleriyle çelişir durumda olurlar.

Zaten 18 Mayısa kadar yetişme olasılığı olduğunu da sanmıyorum. Her gün 20 kurumu sisteme bağlasalar 3-4 ay sürer. Bunun bir de uygulama sırasında yaşanacak sorunları, sıkıntıları var.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

antalya toplantısı 14 Nis 2014 17:11 #18

• sabak
  • sabak Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 9
  • Başarı: 0
aylin çiftçi'nin,türkçe-matematik öğrencilerini kastederek;''teorik eğitime ihtiyacı olan hafif düzeydeki çocukların devlet okullarında eğitim almalarının gerektiği,ama kendi ayakları üzerinde durması gereken engelli bireyler diye tabir ettiği öğrencilerin ise rehabilitasyonlara bırakılacağı''ifadesi...yakın gelecekte nasıl bir uygulama getirecektir? :dry: rehabilitasyon.com'da ana-sayfa haberi olarak dönmektedir ve hastane raporlarının online olmasıyla ilgili yazının son satırlarında yer almaktadır...BİLGİNİZE...

antalya toplantısı 15 Nis 2014 09:49 #19

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
Sayın Sabak bu konuda ben 3 ay önce yazdım. MEB 2013-2014 dönem başında tüm RAM müdürlüklerine sorumlu oldukları bölge ilköğretim okullarında enaz 1 adet destek eğitim sınıfı açmaları ayrıca idareci ve destek sınflarında ders verebilecek öğretmenlerin bu konuya hazırlanması görevini verdi.Özellikle Türkçe-matematik modülleri bu sınıflarda verielecek ilgili öğretmenlerde yaz döneminde kursa alınacak(başvuru ve listeleme başladı)..yani tesbitiniz doğrudur MEB bu iki modülün alt yapısı için yoğun çalışmaktadır.Sıra diğer modüllerede gelecektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabak

antalya toplantısı 15 Nis 2014 11:20 #20

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Hüzün un yazdığına göre de Sayın Başbakanımız Aylin Hanımıa çok güvenirmiş.

Bu durumda; misafir edilenler,umut diye sunulanlar...

Ortada temelde kimlik tespitinden de vahim bir durum var ama;

beyin nede olsa bedava :)

antalya toplantısı 15 Nis 2014 13:45 #21

• afrin
  • afrin Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 12
Derneğin her ilde bir temsilcisi var olduğunu bildiğimiz halde dernek temsilcilerinin organize olma noktasındaki işi yavaştan alışı durumun ciddiyetini kavramadıkları anlamına gelmektedir.Bence il temsicileri ist olduğu gibi organize olup toplantıya katılım noktasında,meselemizin ifade edilmesinde hem nitelik hemde niceliği artırmalıdır.Bu da tek ses ve üye katılımlarıyla gerçekleştirilebilir.

antalya toplantısı 15 Nis 2014 13:57 #22

• muharrem_21
  • muharrem_21 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 152
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: -1
biz diyarbakırdaki bir ilçedeyiz ve sadece kendi kurumumuzdan 2 kişi gideceğiz

antalya toplantısı 15 Nis 2014 14:28 #23

• sabak
  • sabak Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 9
sayın afrin,bu mesajınızı ist buluşması konulu forum başlığı altına da yazabilirsiniz...
Son Düzenleme: 19 Nis 2014 20:23 yazan sabak.

antalya toplantısı 15 Nis 2014 14:38 #24

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Arkadaşlar lütfen ciddiye alalım.bu önemli günlerde sessiz kalıp foruma iş işten geçtikten sonra yazmanın anlamı yok.İstanbul toplantısı gibi her yerde bu kısa zamanda toplantılar yapılmalı, ortak sorunlar belirlenmeli, Antalya toplantısında tek vücut olmalıyıZ.lütfen....
Son Düzenleme: 15 Nis 2014 15:15 yazan hancan.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.205 saniye
Sistem Kunena Forum