Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ÖDENEK

ÖDENEK 02 Ağu 2017 19:05 #81

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Faho önce terbiyeli ol.Hesapta eğitimcisin.Terbiye sınırları içinde kalmadığını herkese gösterme derdine girme.

Gerçi insanlardan yapamayacağı şeyleri istemek doğru değil.

Tecrübeye her zaman saygım var.Sana ne gelip gidiyorsa artık...

Sen daha konuyu anlammamışın. Önce oku anla sonra senin deyiminle efelen olur mu?

Saçmalıyor bir de dayılık, merak etme gereken yapılır.

Terbiyeni takın. İnsan ol.Bir büyük tavsiyesi.

Bir de kardeşin filan değilim.
Son Düzenleme: 02 Ağu 2017 19:51 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mart

ÖDENEK 02 Ağu 2017 21:31 #82

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
cır cır cır...
Su akar yolunu bulur..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

ÖDENEK 02 Ağu 2017 21:55 #83

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Kuru kahve veya kuru çay veya kola iyi gelebilir.
Belli olmuştu zaten.
Son Düzenleme: 02 Ağu 2017 23:01 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75, mart

ÖDENEK 03 Ağu 2017 16:34 #84

• mmk1818
  • mmk1818 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
  • Başarı: 0
ödeneği yatan var mı dostlar?

ÖDENEK 04 Ağu 2017 14:11 #85

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
garip yazan:
tebrikler tartanç, nokta atışı yapmışsın,
mustafa ve kütahyalı deşifresine değinilmeyip her zamanki gibi ortaya bir ahududu çorbası sunuluyorsa yine haklı çıktın, KUTLARIM!!!

aloooo! ses ver kütahya!

ÖDENEK 07 Ağu 2017 05:41 #86

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Hayda; yine mi ben!!!

Diyelim ki, seninin dediğin gibi; ben kütahyalıyım, ve adım mustafa... sorun ne anlamadım... yani kütahyalı ve mustafa olarak; cinayet işlemediysem, birinin hakkını gasp etmediysem, birilerine bilerek ve isteyerek zarar vermediysem vb.: neden “benim” ile uğraşıyorsun... bunları yaptığım hakkında bir bilgin var ise, yada bunlarının dışında yaptığım başka “ahlak dışı” şeyler var ise neden açıklamıyorsun anlamadım...

Bu insan ile derdin ne onu da anlamadım; varsa bir derdin git açık açık ifade et... ama sen bu insan ile ilgili ne söylersen söyle; burada yazdıklarına baktıktan sonra; sana inanmaktansa ona inanırım, hiç tanımadığım halde...

Şimdi sana açık “senet”... hayatında; hiçbir şekilde kütahya ile: ticari, turistik, siyasi vb. ilişkisi olmamış... hayatında bir gün, hatta bir günü bırak, bir saniye ilişkisi olmamış birisini; bir şey ile itham ediyorsun... bu kişiyi tanımam, ama şu tarza bakınca; sen “şeytanı” bile suçlasan, sana inanmam...

Gelelim açık senet meselesine... eğer biraz onurlu, ahlaklı, namuslu biriysen; ve iddaa ettiğn “şeylerin” arkasındaysan... sana “açık senet”...

Eğer ben “kütahya ile yukarıda bahsettiğim ilişiksizlik” dışında başka ilişki kurduysam, senin belirlediğin herhangibi bir vakıfa 300 yüzbin tl bağışta bulanacağım... eğer senin belirttiğin gibi, adım “mustafa” ise 300 bin tl daha bağışta bulunacağım...

Ama benim “kütahya ile ilişkim” yukarıda belirttiğim gibiyse; ve adım mustafa değil ise; sen 600 yüzbin tl lik bir bağışta buluncakmısın???...

bağışta bulanacağın vakıf için; madem ki bu sitede tartışıyoruz: bu site üyelerinin karar vereceği bir vakıfa bu parayı yatıracakmısın???... bu teklifimden sonra üye olanların, bu vakıf belirleme sürecinde hakkı olmadığını inanıyorum... o yüzden hangi vakıfa para yatıracığını var olan üyeler belirlesin...

Şimdi; ahlaklı, namuslu, şerefli, bildiğini kimseden saklamayan bir kişi olarak kendini ifade eden “sana “soruyorum; bu anlaşmayı kabul ediyorsan, avukatım gerekli çalışmaları yapacak...

senin varlığının bile benim için anlamsız olduğu bu dünyada; site takipçilerinin karar verdiği vakıfa 600 bin tl yardımın, belki senin varlını "benim" içn biraz anlamlı kılar...

cevap vermiyorsun dedin ya! al sana "açık senet"...

düzeltme butonunu kullandım; yazdığım anda çevrimiçi üye sayısı 758 kişiydi...
Son Düzenleme: 07 Ağu 2017 05:44 yazan egemenege.

ÖDENEK 08 Ağu 2017 17:09 #87

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
şok ve inkar evresi sayıklamaları seninkisi..
neden 2 kişi ısrarla ve alenen onlarca kişi de kulis bilgisi olarak, sen kütahyalı mustafasın diyor da, sektörün ve sitenin en eskilerinden kütahyalı mustafa duymazdan geliyor, tartışmaya katılıp açık ad ve adresiyle "kardeşim beni niye karıştırıyorsunuz" demiyor da sen "ben o değilim" diyorsun?
son noktayı koyayım da sen beynamaz olduğun halde sabaha karşı namaza kalktım yalanı ve hedef saptırması ve de ajitasyonuyla özdoyumuna devam et olur mu?
geçen yıl senden ayrılan bir personel bu bilgiyi veriyor ve ondan sonra başlıyor bu kütahya ve necefli maşrapa muhabbeti, yoksa kimsenin fal bakma, çamur atma, itham etme, kafa karıştırma gibi bir derdi yok. ayrıca sen mustafa, mehmet, ahmmet ne olursan ol kimsenin de umurunda değil, her ne kadar sen herkese sen kimsin deyip hönkürüp kendi kafanı kuma gömdüğün halde...
sen buradan herkese sallama ve bazen de hakaret etme hakkını kendinde bulup sağa sola sataşırsan, sana da hoooop mustafa kendine gel! derler... ayrıca ne gerek var pilot il yalanına, ne gerek var içip içip pardon namaza kalkıp (!) sabaha karşı gündem yaratmaya? biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz demiş adamın biri, çok biliyorsan söyle fikrini geç git, ama tanınırlığın nedeniyle kimlik gizleyip yaşından ve boyundan büyük laflar edersen bumerang gelir seni bulur...
sana bir kardeş nasihatı, dik dur, örnek ol! sonrasında dernek başkanı mı olacaksın yoksa yerel siyaset mi yapacaksın çık açık yap, gerek yok bu triplere değil mi amcacım???

ÖDENEK 08 Ağu 2017 19:22 #88

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumdayım
Sayfa oluşturma zamanı: 0.448 saniye
Sistem Kunena Forum