Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 03 Mar 2015 13:06 #89

• fbork
  • fbork Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Mebbiste 160 saatlik buton var orayı işaretleyeceksiniz. Milli Eğitim Müdürlüğü veya Bakanlık ile görüşün bizde görevli 156 saat sertifikası bulunan öğretmenler 160 saat olarak kabul edildi.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 15 Mar 2015 16:15 #90

• tahir
  • tahir Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 10
Özel Öğretim Genel Müdtürlüğü ,nün 35235946 /410.07/5097364 sayılı ve06.11.2014 tarihli yazısının 1.2.3.4. Maddelerinde belirtildiği gibi; Bakanlığın Hizmetiçi Eğitim Dairesi Başkanlığınca 2003 ve daha sonraki yıllarda açılmış.Kurslardan alınan sertifikalar denk sayılarak kurtarılmış. Aynı Başkanlığın 2003 den önceki verdiği süresi saat değilde gün olarak yazılan ; fakat içerik olarak aynı olan yıllardan beri özel Eğitimin yükünü çeken sertifikalar yok sayılmıştır. 2003 den önce verilen süresi gün olarak belirtilen sertifikalarında diğerlerine denk sayılması gerekmez mi. Hani verilen hak alınmazdı.

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 15 Mar 2015 17:06 #91

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 17 Mar 2015 16:24 #92

• istanbul
  • istanbul Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 15
  • Teşekkür Sayısı: 1
bu konuyla alakalı değil gibi duran ama aslında alakalı olan bir şey sormak istiyorum. sertifikalarla ilgili geçtiğimiz aylarda sorun yaşadığımız, eğitimcilere giriş yapamadığımız bi bir hafta vardı. o hafta bizim işitme engelliler öğretmenimizin girişinde de sorun yaşamıştık, kendisi işitme engelliler öğretmenliği bölümü mezunu değildi, sınıf öğretmeni olup işitme engelliler okulunda belirli bir yıl çalıştığı için kazanılmış hakkı vardı ve o hakka dayalı biçimde il onayını alarak seanslarını yazabilmiştik. sertifikalıların sorunu düzelince onun da girişlerini düzeltebildik fakat şimdi kurum değiştirdi ve yeni kurumunda il onayını alamıyor.

hazirandan sonra bu şekilde 4 senelik alan öğretmenliğinden mezunu olmayan ama 80li yılların getirdiği mevzuata göre öğretmenliğe hak kazanmış kişilerin de çalışma izni iptal edilecek mi? benzer durumda hacettepe çocuk gelişimi ve eğitimi mezunu bir eğitimcim var da. bir bilgisi olan var mı bu konuda?
Son Düzenleme: 17 Mar 2015 19:49 yazan istanbul.

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 28 Nis 2015 14:53 #93

• DENGE50
  • DENGE50 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 2
( nereden uyduruyor ortalığı karıştırıyorsunuz ayın hocam...156 saat sertifikaların iptali söz konusu değil...lütfen ortalığı bulandırmayın...verdiğiniz link emekli hocalarla ilgili...aklına esen yorum yazıp ortalığı karıştırıyor...link vermişler bir de o link 156 saat ile ilgili değil...emekli hocalarla ilgili...şu an bir sıkıntı yok 156 saatler hatta 150 saatler 160 olarak kabul edildi ve derslere girmeye devam ediyoruz...yani açılan kurslara gidilemese dahi sıkıntı olmaz canınızı sıkmayın...tek ricam elinizde kesin bilgi olmadan yorum ya da paylaşım yaparak can sıkmayın...)
30,06,2015 tarihinde emekli hocaların sertifikaları iptal oluyormu ?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkirilmaz
Sayfa oluşturma zamanı: 0.298 saniye
Sistem Kunena Forum