Kurumsal Kayıt Formu

İnsan Kaynakları ve Kurumsal Forum bölümlerinden yararlanmak için önce "Kurumsal Gold Üye" veya "Kurumsal Platin Üye" olmanız gerekmektedir.Kurumsal Forumları takip etmek istiyorsanız sadece aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu doldurarak "Kurumsal Gold Üye" olabilirsiniz. 

Kurumunuza Personel  personel aramak istiyorsanız ve sitemizden azami faydalanabilmek için  Kurumsal Platin Üye olmanız gerekmektedir. Kurumsal Platin Üyelik
Hesaba yapılacak olan havale işlemlerinden sonra aktif olacaktır. Havalenizi yaptıktan hemen sonra havale bilgilerinizi de kullanarak aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu eksiksiz doldurmanız ve bize göndermeniz yeterlidir. 

İŞBANKASI MEHMET TAN HESABI

IBAN NO:TR470006400000136160015396

GÖCEK İŞ BANKASI

 

 

Ücretli Kurumsal Platin Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Ücretsiz Kurumsal Gold Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Başvuru Formunu Nasıl Doldururum?
Kurumsal Üyelik Başvuru Formunu Doldurduktan Sonra Ne Olacak?

DİKKAT: Kurumsal Üyelik başvunuzu incelendikten sonra üyeliğiniz aktif edilmesi için formda vermiş olduğunuz e-posta ve telefon numarası ile sizinle irtibata geçilecektir. Eğer irtibat bilgileriniz yanlış ise üyeliğiniz aktif edilemiyecektir.

* İş Arayan kullanıcılarımız iş başvurularını yapmak için buraya tıklayarak veya menü üzerinden "İlan Ver" sekmesi altında "İş Arayanlar İçin Form" butonuna tıklayarak yapabilirler.