Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: ÖZERKDER 24/6/14 Başvurusu

ÖZERKDER 24/6/14 Başvurusu 05 Tem 2014 10:42 #25

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
hüzün kardeş
sen kimsin
kimden yanasın
açacak olursak
kurum sahibi misin
özel gereksinimli bireylerin sağlıklı özel eğitim hizmetinden faydalanmasına mı tarafsın
devletin yolsuzluklara göz yumması nedeniyle oluşan yolsuz kurumlar nedeniyle özel eğitime mi karşısın
sektörün sıkıntısından zevk alanlardan mısın
yoksa egitimx gibi hüzün adı da devletlünün foruma müdahalesi mi anlayamadık
c)kurum sahibi olacak kadar param yok, param olsa da bu koşullarda kurum sahibi olmam.
d)evet özel gereksinimli bireylerin normal gelişim gösteren akranlarıyla "anayasanın 42. maddesinde belirtildiği gibi" aynı haklardan yararlanması mücadelesi içindeyim ve tabi ki şu an uygulamada olan özel özel eğitim modeline tümden karşıyım.
e)sıkıntılardan zevk almak gibi bir sado-mazoşist ruh hali mi görüyorsunuz, fazla alıngansınız.
f)bu foruma bazen yeni gelişmeler var mı diye girer ve önemsediğim 2-3 kişinin yorumlarını okurum, onun dışında zaman geçirmem. sözü ettiğiniz kişi ve kişilerle lütfen aynı kefeye koymayın.
g)SON SÖZ: kim olduğumla değil, ne yazdığımla ilgilenin. selamlar,sevgiler...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.300 saniye
Sistem Kunena Forum