Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: TEREDDÜTE DÜŞÜLEN HUSUSLAR

TEREDDÜTE DÜŞÜLEN HUSUSLAR 23 Tem 2014 09:50 #1

  • gibbon1
  • gibbon1 Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: 1
biz kurum olarak şube açıyorduk yönetmelik yayımlanmadan önce 2 ay once başladık tadilat yaptık binayı kıraladık v.b işlemleri tamamladık fakat yönetmelik yayımlandıktan sonra milli eğitime başvuru yaptık
ANCAK KAMU KURUMLARINA BAŞVURULARIMIZI (I) (M) BENTLERİNDE BELİRTİLEN KAMU KURUMLARINA BAŞVURUMUZU YONETMELİK YAYIMLANMADAN ONCE YAPTIK BİZDE ESKİ YÖNETMELİĞE GÖRE Mİ DEĞERLENİRECEĞİZ?



5- İLGİ (B) yönetmeliğin yürüRlüğe girdiği tarihten önce
A-İLGİ (A) yönetmeliğin 5. maddesinde istenilen belgeleri tamamlayaralk il -ilçe müdürlüklerine,

B-Kurum açmak ve nakil yapmak üzere İLGİ (A) yönetmeliğin 5. maddesinin ikinci fıkrasının(I) VE (m) bentlerinin hükmü gereği KAMU KURUMLARINA

BAŞVURANLARDAN İŞELMLERİ DEVAM EDEN KURUMLAR HAKKINDA MÜRACAT ETTİKLERİ TARİHTE YÜRÜRÜLÜKTE OLAN YÖNETMELİK HÜKÜMLERİNE GÖRE İŞ VE İŞLEMLER TAMAMLACAKTIR.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.258 saniye
Sistem Kunena Forum