Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: P A S !!!!!

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 10:08 #1

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bir arkadaşımız yazmış. Bugün bir konu hakkında.

Bundan sonra ben mümkün olduğunca yorum yapmamaya gayret gösterceğim.

Sektör neden bu durumda ? Neden böyle ? vay şunu yaptılar vay bunu yaptılar...

Böyle güzelliklere böyle dernekler...Yakışıyor...

''REHBER ÖĞRETMEN DERS YAZILAMIYO DİYE BİLİYORUM DERSE GİRER PSİKOLOG EŞLİĞİNDE FAKAT İMZA YETKİSİ YOK DİYE AYRICA REHBER ÖĞRETMEN ÇALIŞABİLMESİ İÇİN 2 PSİKOLOG ŞARTI VARDI.

AYRICA REHBER ÖĞRETMEN VEYA PSİKOLOG VEEBİLİR DENİLİYO SONGELEN 08/08/2014 EĞİTİM VERECEK PERSONEL YAZIDA ''

Benden pas!!!!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 12:47 #2

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
üstadım susmak da koyuyor insana :)
Bakanlığa yazılı bir dilekçe mi varmış neymiş. İnsanlar söylenmekten icraata geçemeiyor
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 12:50 #3

• rehabilitasyon08
  • rehabilitasyon08 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 51
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: -2
bunu nasıl çözebiliriz

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 12:57 #4

• sizgin
  • Platin Uye
pilot bölgede olmayan kurumlar bir şey yapamaz. zira diyecekler sizin başınıza gelmeden neerden bileceksiniz aksaklıklarını :)
ancak pilot bölgedeki kurumlara başından beridir dediğim gibi örgütlenerek destek verseydik gerekirse zararlarını minimum boyuta indirecek ekonomik destek verseydik onlar da işin direk muhattabı olarak biz bu şekilde eğitim yapamıyoruz ve mağdur olan velileriyle harakete geçerlerdi.
Yani işin asıl muhattabı veli zarar görecekti, onun zarar görüğüne vesile olan kurum da evet bu şekilde yapamıyoruz başka çaremiz yok diyecekti.

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 14:10 #5

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
pılot ılım su an psikologlara ıkı modül den ders yazabılıyorduk o da kalktı gectık rehber öğretmeni .... yasarkende anlatıyoruz sorunları ... heryere ulaştım ben sonuç ? ıkı yıldır gelıyorm dıyen sıstem geldı ucuncu ayını yasıyoruz burdan konuşmak yazmak bıle uzuyor artık ama devam derneklerden hala ses yok bır toplantı yapalımda başlayan ıllerı dınleyelım başlayacak olanlarla istişare edelım dıyen yok o yüzden ben kendı göbek bağımı kendım keserım diyerek ugrasmaya devam bıreyselkurumsal sıkayetlere devam elınızde akıllı telefonlar var cogunun en azından tweet atın bakana arkadaşlar bır yol harıtası cızılmesı gerek 81 ıl beraber eksıklerımız gorup ıyı düzeltecek ıyı yanlarınını destekleyecek bır yol harıtası yoksa maddı manevı hukuksal bır cok sorun yaşanacak
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, tartanc, 4558 ve bu kullanıcının diğerlerinden 4 teşekkürü var

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 14:31 #6

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
rehabilitasyon08 yazan:
bunu nasıl çözebiliriz

Deveye hendek atlatmayı denesek??
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, türkiyem

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 14:38 #7

• sizgin
  • Platin Uye
PİLOT İLLER KENDİ ARANIZDA İLETİŞİME GEÇEBİLDİNİZ Mİ?
TOPLU BİR ŞEKİLDE SORUNLARINIZI ORTAK NOKTALARDA BİRLEŞTİREBİLDİNİZ Mİ?
BİRLİKTE BİR BASIN KURULUŞUNA GİDİP HABER NİTELİĞİ TAŞIYACAK MAĞDURİYETLERİNİZİ GÖZLER ÖNÜNE SERDİNİZ Mİ?
HAYIR.... KORKTUNUZ.... ÇEKİNDİNİZ....
SESİM ÇIAKRSA BUNU DA BULAMAM DİYE KAYGILANDINIZ....
BUNDAN 3-4 SENE ÖNCE KAPIALRA KİLİT VURALIM 1 AY YAPMAYALIM EĞİTİM DEDİĞİMDE SUS PUS OLDUNUZ. 1 AYLIK KAZANCI NASIL İTERİM DEDİNİZ. AMA UNUTULMAMALIDIR Kİ BU GÜN FEDA EDECEĞİNİZ KÜÇÜK ŞEYLERİNİZ YOKSA YARIN BÜTÜNÜNÜ KAYBEDERSİNİZ...

BİRSÜRÜ BASIN YAYIN ORGANI VAR, BULUN ORTAKLAŞA BİRİNİ. HABER TAŞIYACAK MAĞDURİYETLERİ ORTAYA KOYUN. SİZ DEĞİL VELİLER SİZİ ŞİKAYET ETSİN. KUYRUK OLUŞUYOR KAPIALRDA, EĞİTİME DEĞİL İŞKENCEYE GETİRİYORUZ, ENGELLİYE BU KADAR DA FAZLA,.... BİRSÜRÜ HABER YAPARLAR. VELİLER SİZİN UYGULAMANIZ SANIP SİZİ HABER YAPSINLAR. SİZDE GELEN HABERCİLERİN MİKROFONLARINA HALİYLE BU BİZİM DEĞİL BAKANLIĞIN ZORLADIĞI BİR UYGULAMADIR. BAŞKA ÇAREMİZ YOK FELAN DERSİNİZ. YANİ NEYSE ONU DERSİNİZ.

KUYRUKTA SİZE BAĞIRAN AİLELER, UYGULAMA YÜZÜNDEN KAYDINI İSLEN ÖĞRENCİLERİNİZ BAĞIRSIN ÇAĞIRSIN.
HA GELGELELİM HABERİN MADDİ KÜLFETİNE:) PAYLAŞIN VERİN HESAP NUMARASI İNANIN HERKES YARDIMDA BULUNUR.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, türkiyem

P A S !!!!! 19 Eyl 2014 15:01 #8

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Haklısınız 1000 kurum katılsa 1000 er lira verse 1 milyon yapar bununlada tüm dünya duyar.başlatın kampanyayı verin hesap numarasını yatıralım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: beyazyelken, sizgin
Sayfa oluşturma zamanı: 0.365 saniye
Sistem Kunena Forum