Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: HEP BERABER VAR MIYIZ????

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 13:22 #17

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Hancan ;

Sende boşver. Pek çoğumuz gibi.

Bu sektör başına gelen herşeyi demek ki hak ediyor. Sanal anlamda esip gürleyenlerle,sahte nicklerle ona buna yazı yazanlarla uğraşmaya değmez.

24.000 üyeli bir sitede kaç kişi yazıyoruz?

Bu sektör başına gelecek olanları da hak ediyor demek ki!

Demiştim ya hadi bazılarını tahmin ediyoruz. Açıkları var. Korkuyorlar...

Diğerlerini anlayabilmiş değilim...

Herşey çok güzel veya herşey çok güzel olacak....

Uykudan önce Adile Teyze....
Son Düzenleme: 11 Ara 2014 13:24 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 15:00 #18

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
ben oldum olası siyasetten uzak durdum ve siyaset konuşmadım ama ben hergün haberlerde gösterilenleri vurgulamak istedim.
sadece sıkıntı çeken biz değiliz bu ülkede dersaneler okullar sağlıkçılar işçiler memurlar emekliler geziciler gazeteciler bunların hepsi yürüdü basın açıklaması yaptı gösteri yaptı
peki ne değişti
HİÇBİRŞEYYYYYYYYYYY
ben bunu vurgulamak istedim. şuan iktidarda kim olsaydı onun adını yazardım

benimki siyasi bir düşünce değil bunu bilmenizi isterim sayın türkiyem
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: uludag111

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 15:20 #19

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Teşekkür ederim Sayın Tatvanpozitif .. Gerçektende zor dönemler geçiriyoruz , hepinizi anlamakla beraber destek de veriyorum çünkü sorunlar hepimizin .. Benim Şahsi düşüncem damar okumada geri adım atılmayacaksa dürüst çalışan Kurumların etkilenmemesi için ki bence yüzde 95 dilim bu dürüst kurumlar , zam ORANI bu yıl yüzde 15 /20 arası yapılmalı .. Yoksa kurumlar boşa çalışıp kapanacak .. Bu arada anahtar Bırakma eylemi Ankara da düşünülebilir .. !!!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 15:36 #20

• tatvanpozitif
  • Platin Uye
türkiyede ses duyurmanın tek yolu birçok gazete ve basını kullanabilmektir.
derneklerimiz birlik olsa hergün farklı kanalda haber bültenlerine açık oturumlara çıkıp engellilere nasıl fayda sağladığımızı dile getirse, avrupa ile ülkemiz arasında kıyaslama yaparak ülkemizde engellilerin değer görmediğini bununda bizlere uygulanan yaptırımlardan örneklendirilerek anlatılırsa emin olun yapılacak en büyük eylem bu olur.
yoksa bakanlığa yürü çelenk bırak protesto et bunlar sadece şiddet doğurur o zamanda haklıyken haksız oluruz.
:)

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 15:43 #21

• tatvanpozitif
  • Platin Uye
türkiyede ses duyurmanın tek yolu birçok gazete ve basını kullanabilmektir.
derneklerimiz birlik olsa hergün farklı kanalda haber bültenlerine açık oturumlara çıkıp engellilere nasıl fayda sağladığımızı dile getirse, avrupa ile ülkemiz arasında kıyaslama yaparak ülkemizde engellilerin değer görmediğini bununda bizlere uygulanan yaptırımlardan örneklendirilerek anlatılırsa emin olun yapılacak en büyük eylem bu olur.
yoksa bakanlığa yürü çelenk bırak protesto et bunlar sadece şiddet doğurur o zamanda haklıyken haksız oluruz.
:)

zam oranına gelince
sayın türkiyem
bence en az % 50 olmalı :)
Son Düzenleme: 11 Ara 2014 15:46 yazan tatvanpozitif. Sebep: a

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 16:23 #22

• mkirilmaz
  • mkirilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Niyet hayır, akıbet hayır.
  • Gönderiler: 122
  • Teşekkür Sayısı: 88
  • Başarı: 1
Geçenlerde hatta tam tarihi 23/11/2014 pazar günü saat 16:15 de bir televizyon kanalında tossfed başkanı birol bey engellilerle alakalı yapılan çok güzel şeyler anlatıyordu ki, Başbakanımızın bir ilde konuşması canlı yayınlanacağı için yarıda kaldı. Başka bir güne ertelendi."İnsan köpeği ısırırsa" haber değeri vardır. Yani yaşadığımız ülke Türkiye. Yaptıklarımızı ettiklerimizi anlatarak başlarsak, daha biz bitirmeden onlar bizi bitirirler. Seçimlere kadar vaktimiz var, sonrası mı geçmiş olsun. Ağlamayana kimse meme vermez.
Son Düzenleme: 11 Ara 2014 16:29 yazan mkirilmaz. Sebep: yanlışlık
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 16:53 #23

• kdrcalis
  • kdrcalis Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 162
  • Teşekkür Sayısı: 198
  • Başarı: 2
Ne yazık ki şimdiden bir şeyler yapalım diyenlerin sayısının az ve desteklerinin bu denli cılız olmasının iki sebebi var.

1-Damar Tanıma Gelmeyecek Tayfası: Bu grup sektörden bir haber, kimseyle diyalog kurmayan, dışa kapalı, bazen hayalci, çoğunlukla iyimser ama kendine güveni son noktada olanlardan oluşmaktadır. Duyduklarına hemen ve kayıtsız inanan, sorunları kabul edip içine atan, her darbede sektörden çıkmaya karar verip sonrada çıkmayı unutanlardır bunlar.. Destek olmak hakkında bir fikirleri yoktur ama Köstek olmayı çok iyi bilirler.. Pay oranı %50

2-Avuç Ovuşturan Tayfası: Bu grup ise damar tanımayla sektörde çökecek kurumların enkazından geçinmeyi, yıllardır arttıramadığı öğrenci sayısını bu şekilde kontenjan delisi bir kurum halini alacağını düşünenlerden oluşur. Birlik beraberlik nedir bilmezler. Birilerinin acısı onların sevincidir. Hesap kitap bilmezler de. Zaten bilseler damar tanımanın sonuçları gibi bu zamana kadar ki başarısızlıklarını da hesaplama şansları olurdu. Dernek, dürnük, eylem falan raconlarına terstir. Gelemezler böyle işlere.. Pay oranı :%40

Kısacası %10'a dahil dostlar, sadece 17 il değil, 81 ilin tamamı yanmadıkça sesimizi duymayacak, anlattıklarımızı anlamayacaklar. Kendi sektöründen destek alamayan bir eylem nasıl başarılı olacak? Saydığım bu iki tayfa aynı gemide olduğumuzu boğulurken anlayacak ama iş işten geçmiş olacak. Suda boğulurken Nuh'un gemisine bakıp iç geçirenler gibi...
Son Düzenleme: 11 Ara 2014 16:57 yazan kdrcalis.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, mkirilmaz ve bu kullanıcının diğerlerinden 3 teşekkürü var

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 11 Ara 2014 19:47 #24

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Pozitif;

Geçenlerde HE bakanlığın önünde protesto eylemi yaptı. Siyasi bir olaydı, hiç birşey olmadı.

Biz bugüne kadar ne zaman HAKLI olduk ki? Buluşma olursa HAKSIZ duruma düşelim.

Siyasi bir buluşma olmayacaktı ki. Sorunlarımıza dikkat çekmek için olacaktı.

Sayın Kadir;

Ne güzel yazmışınız. Teşekkürler.

Sorunlarına bu kadar ilgisiz ve bilgisiz bir sektör daha var mı?

3-5 ay içinde bu forumsayfalarında hepimiz uğradığımız haksızlıkları yazacağız. Şimdi sesi çıkmayanlar

o günlerde yazarsa;bende tren öpsün seni Zeki Müren diye yazacağım.

Çabamız sektör adına,taşın bir yerinden tutmaya...

Şunu bilseniz GÜCÜMÜZ,GÜCÜNÜZDÜR.
Son Düzenleme: 11 Ara 2014 19:48 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, kdrcalis, ozeltercih
Sayfa oluşturma zamanı: 0.231 saniye
Sistem Kunena Forum