Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: HEP BERABER VAR MIYIZ????

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 26 Ara 2014 10:11 #65

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
En kısa zamanda tartanc,

Bu arada kamyoncular kendi dernekleri altında iş yapmaya başladıklarında, bu alanda faaliyet gösteren ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI beklediğiniz birlikteliği ve görüşmeleri sağlayacaktır, emin olunuz.
Su akar yolunu bulur..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 26 Ara 2014 11:29 #66

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Nooldu eğitimci arkadaş atıp tutuyordun saf mı değiştirdin şöyle hizaya gelde adam desinler sana.oyle ben bilirim tavırlarını geç.burası çocuk sitesi değil.Çok merak ediyorsan kara ambarcılar kamyoncular kooperatifi (bizimde derneğimiz bu) :D hadi eğitim sektörü sana kalsın.Bu sektör sen gibilerle düzelemez sadece bunu bil 75...

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 27 Ara 2014 11:52 #67

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Egelim17 yazan:
Nooldu eğitimci arkadaş atıp tutuyordun saf mı değiştirdin şöyle hizaya gelde adam desinler sana.oyle ben bilirim tavırlarını geç.burası çocuk sitesi değil.Çok merak ediyorsan kara ambarcılar kamyoncular kooperatifi (bizimde derneğimiz bu) :D hadi eğitim sektörü sana kalsın.Bu sektör sen gibilerle düzelemez sadece bunu bil 75...

Ben ve benim gibi kazancının %80 ini yıllarca yine bu sektöre yatırmış ve mümkün olduğunca kalitesini yükselten birçok arkadaşım olduğundan eminim..

Ve demişsin ki; "Bu sektör sen gibilerle düzelemez sadece bunu bil"

Sen de şunu bil kamyoncu kardeş; "Bu sektör sen gibilerle de kirlenmez!! (Koyu yazmadım, biz mevzuyu biliyoruz sen de yakın zamanda öğreneceksin emin ol)

Bu ve bunun gibileri arkasına destek alanlar, ne kadar basitleşebileceklerini ve bakış açılarını görebiliyorsunuz değil mi?

Sn Tartanç, hala aynı fikirde misin? :)
Su akar yolunu bulur..

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 27 Ara 2014 13:10 #68

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Bak arkadaşım bak kardeşim bak farettin ;burada bir oluşum yapılmak istendi herkesin kaygıları vardı,çıktı birileri adım atalım dedi toplanalım dedi sen ve senin gibilerin gıkı çıkmadı.bunda hemfikiriz.olabilir saygı duyarım korkmuşsundur amenna.seni aşmıştır bu gibi işler eywallah.Ama oldu bitti.sektörde bir umut ışığı vardı sayenizde sondu.Şimdi artık bana anlatma kendini çıkarayım da külahıma anlat istersen. arkadaşım seni ben anlayamam artık.senin her yanın eğitimci olsa ne olur bu saatten sonra.sen sadece burdaki duyarlı insanlara gıpta ile bakabilirsin.senin trenin kalkalı günler geçti.bu saatten sonra sadece edebiyat yapma hakkın var...Onu da doyasıya yap keyfine bak.

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 28 Ara 2014 18:33 #69

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bir şeyler yazdım. Sonrasında sildim.

Ne diye anlatmaya çalışıyorum ki hala...

Gerek yok bir şey yapmaya çalışmaya...

Uğraşmaya...

ben istifa etmeye gidiyorum. :)

sağlıklar dilerim hepinize.
Son Düzenleme: 28 Ara 2014 20:50 yazan tartanc.

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 30 Ara 2014 09:46 #70

• DUM
  • DUM Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Damar okuma artık kulaklarını tıkamayan, duymamazlıktan gelmeyen, 'inanmıyorum' demeyen herkesin bildiği gibi kesin olarak Nisan - Mayıs gibi uygulamaya koyulacak. (Lütfen bilgi kaynağı hakkında polemik yaratmayın, bu bilgi daha önce de buradan açıklandı, şu an önemli olan son şey bilgi kaynağı çünkü zaten normal şartlarda sistem getiriliyor, ekstrem bir şey söylemiyoruz)
Burada bunca tartışmadan, kurumların ortaya koyduğu onca haklı konudan ve bu sistemin kurumları çalışamaz hale getirecek olmasının belirtilmesine rağmen, sistem hala dayatma yoluyla getirilmeye çalışılıyor. Bu durum karşısında kurumların geldiği nokta ise ne yazık ki şu son zamanlarda bile belirsiz.
Oysa kamuoyuna ve gerekli üst mercilere ulaşılabilseydi farklı sonuçlar elde edilebilirdi, ama kurumlar hala gelmeyecek diyerek vakitlerini boşa harcıyorlar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih
Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye
Sistem Kunena Forum