Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: HEP BERABER VAR MIYIZ????

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 19 Ara 2014 23:04 #57

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Size sevineceğiz bir haber vereyim; aslında % 10 değil, %50 siniz, cidden.. Sadece diğer kısmınız okuma yazma bilmeyenler, "kamyoncu, kabzımal, ocakbaşı takımı vs.."
AHH be Fahrettin şu yazdıkların bile senin kaç gram olduğunu gösteriyor.Hiç bir yazımda insanları ötekileştirmedim ama demek ki devir ye kürküm devriyse ki bende yeterince tır var.o kamyoncu dediklerindenim.Yahu siz kim oluyorsunuz da meslekleri küçümseyebiliyorsunuz.heee bu arada mecazi anlamda kullandığını da biliyorum kamyoncu,kabzımal,ocakbaşı takımını, fakat hala anlayamıyorum içinizde yatan kibiri.Sana bişey diyeyim kardeş,
Sen bu kafayla gidersen değil damar okutma, sana bedava okul verseler batırırsın...
yine yazımı mecazi sözle bitireyim; '' sana don gelen bize şalvar gelir''
bitane daha ''kibir ehline kibir sadakadır''hadi selametle fahrettin75...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 20 Ara 2014 16:01 #58

• gulumse
  • gulumse Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 241
  • Teşekkür Sayısı: 146
  • Başarı: 1
sayın fahrettin75
size kesinlikle katılmıyorum

belki kimi eski kurumlarda metal yorgunluk oluşmuş olduğundan ve/veya meb. den umutlarını kestiklerinden seslerini en azından bu forumda çıkarmıyor olabilirler.. buna da saygı duyarım

ama
çevremden bizzat gördüğüm izlenimler; ne kadar kasap, kabzımal vs. varsa yıllar geçmesine rağmen mevzuatı dahi galiba anlayamayacakları için okumamış bihaberdirler..

site de o kadar basit, absürt soru soranlarda cabası.. ilk önceleri şu yönetmeliğin şu maddesine göre bu budur diye cevap veriyordum ama artık yürü git temel mevzuatı oku diyorum..

sektöre girip eğitimi önemsemeyip sırf para için bu işi yapanlar ne yazık ki duyarsız (sessiz değil) kesimdir

duyarsız olanlara yine sektör adına bir şey yapalım diyorsunuz davet ediyorsunuz belki kendisine çeki düzen verir işine emeğine sahip çıkar diyorsunuz ama hala bindiği dalı kesmekte ısrar ediyor..
atasözü .............
(ata sözünü okuyucunun tamamlamasını istiyorum:)))))))))

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 22 Ara 2014 10:02 #59

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
sn zen nısan ınternetten kurum bılgılerımıze ulasabılırsınız etık grup özel eğitim adım eylem Mediha ketenci büro ekıbımede sorsanız sızı bılgılendırırler

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 23 Ara 2014 21:30 #60

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Çok güzel bir yazı, paylaşmak istedim.

Ne kimseye, ne bir kuruma yönelik değildir. lütfen kimse yanlış anlamasın.

''Kahpelik bu kadar moda iken, adamlık mücadelesi veren herkese sonsuz saygılar. ''

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 24 Ara 2014 07:17 #61

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Oy oy oy.. :)) kamyoncular buradayız dedi sonunda. Kabzımallar, ocakbaşı takımı diye gider.., şaşırmayın..

Sn Tartanç sizin özel eğitimle ikişkiniz nedir, yada yukarıdaki şahısların avukatlığına soyunduran?

Ben olması gerekenler olsun diyorum, siz kafanızdakiler olsun da varsın kamyoncu da kazansın baabında çobanlık peşinde. Üstelik her türlü şekilde kendini haklı görmekte vu bunu devam ettirmek için ne gerekiyorsa yapacağını da belirtmekten çekinmiyor. Mesleğini aşağılıyor muşuz: :) kafa o kadar işte. Kimse mesleğini aşağılamıyor, sadece bu alanla ilgisi yok diyoruz ama kime.

Sayın çoban ve koyunlarına verdiğim eğitimi anlatacak değilim, ama bir örnek verecek olursak; 2 öğrencinin eğitim alabilmesi adına RAM bile adadan nasıl gelecek diye rapor vermezken, servisimle onları alıyor ve ücretsiz eğitim veriyorum. Bunu anlamanızı da beklemiyorum. Bazılarına şaka gibi geliyordur eminim.

Özel eğitim anaokulu Şubat 1 gibi hizmete girecek. En azından normal anaokulu ve kreşlerin almadıkları öğrenciler boynu bükük kalmayacak.

Kamyoncu ve çoban takımının arkasından sürü gibi gitmeyin, elbetteki bu sonuçta bir iştir ve aynı alanda genişletin.
Iyi çalışmalar..
Su akar yolunu bulur..
Son Düzenleme: 24 Ara 2014 07:20 yazan fahrettin75.

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 24 Ara 2014 09:57 #62

• Egelim17
  • Platin Uye
Üzülme Fahrettinciğim o iki aldığın öğrencinin ücretini ben sana veririm.Reklamları oynama bize yeterki :D

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 24 Ara 2014 10:23 #63

• Egelim17
  • Platin Uye
heee sahi farettin senin gibi 40 gün tavuk yaşayacağıma 1 gün horoz yaşayanlardanım ben. bilgine eğitim simsarlığı yapma bize de yol al usul usul (buda kamyoncu lehçesiydi )

HEP BERABER VAR MIYIZ???? 24 Ara 2014 11:03 #64

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Fahrettin;

Kimsenin avukatı değilim. Benim aklım anca bana yetiyor. Başkasına akıl da veremem :)

Bir dernek toplantısında,YİNE bakanlığa yazılacak dilekçede olması gerekenler yazılıyordu. Bir arkadaş ÖEM sadece meslek elemanları açsın önerisini getirdi. Önce ben karşı çıktım. Bunun adı ..... olur. Dedim. Yazılmadı. Gerçi yazılsa ne olurdu ki:)

Değişik nedenlerle bu alana girenlerin hepsi rantçı değil. Bu işi süper yapan ve yaptıran değişik mesleklerden kişiler var. Onlara ben saygı duyarım. Etiketlemem.

Beni sormuşun ne iş yaparsın diye. Beni tanıyan kurumumu bilen biliyor. Herkese anlatmayayım şimdi. :) Şayet İstanbul a yolun düşerse gel kahvemi iç. Kurumumuzu gör. Bütün arkadaşlar gelebilir. Kapımız herkese açık. Çayımız, çorbamız var Allah a şükür. Bekleriz.:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75
Sayfa oluşturma zamanı: 0.306 saniye
Sistem Kunena Forum