Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: yardım

yardım 13 Şub 2015 17:45 #25

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
Sayın GÜMÜS29 önceki kurslara hiç bir reh.merkeziyle anlaşma yapmadan müracaat edip sertifika almak isyteyenler olmuştu. Sertifika alıp boşa işgal ettiler kursları.Bu nedenle yazı muğlak çıkmış..bence sorun yok sizin yorumunuz doğru
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

yardım 13 Şub 2015 17:45 #26

• nilak2
  • nilak2 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 5
  • Başarı: 0
dikkat eksikliği tedavisi araştırıyorum 18 yaşında kızım için çok da stresli bir süreçte dikkat eksikliği sorunu çözüm almadanda düzelir mi sizce?

yardım 13 Şub 2015 17:59 #27

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Sayın nilak2,

Öncelikle yazdığınız konu içeriğine dikkat etmeniz yerinde olur. Aksi halde doğru yanıtlara ulaşamayabilirsiniz. Bu konunun dikkat eksikliği vs. ile ilgisi yok.

Sorunuza gelince;

Dikkat Eksikliği kendiliğinden düzelmez. Bir çocuk psikiyatristinden yardım almalısınız. Bununla ilgili kullanılabilecek çok etkili tedaviler mevcuttur. Kendi çabalarınızla çözebileceğiniz bir durum değildir.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

yardım 13 Şub 2015 18:33 #28

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
aynı sorun mersinde yaşandı mersin il milli eğitim bakanlığı arayarak böyle birşeye gerk yok yanlış anlıyosunuz eski sisteme devam diyerk sorun çözüldü.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye
Sistem Kunena Forum