Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: LÜTFEN ACİLLL

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 15:56 #17

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Neyse hocam polemiğe girmicem sizinle.

sende biliyorsun yanlış yanlışla düzelmez.Bildiğin gibi yap.Artık profesör oldun :)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gumus29

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 15:59 #18

• dely45
  • dely45 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 19
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
Egelim17 yazan:
Gümüş29

Arkadaşım nedir senin bu kendini beğenmiş tavır ve yazıların.nedir seni bukadar rahatsız eden?Burasının açılma sebebi nedir? burası bir paylaşım sitesi.Neden bu kadar gerililiyorsun.Adam soruyu sana sormamış ki.neden üzerine alınıyorsun.

Diyelim ki arkadaş yazıya bakmamış.yada diyelim ki okuduğunu anlamamış.yahu mübarek adam ben sabahtan beri milli eğitimde okumuş yazmış adama yazıyı açıklayamadım.

insanlar sizin yüzünüzden bir şey soramaz oluyorlar.Arkadaşım germeyin milleti.Çok engin bilgilerin varsa paylaşmazsın olur biter.En mükemmeli sensindir,noolur yani bu sana ayrı bir statü mü kazandıracak.

Vardı sizin gibi bir iki kişi,aynı yerden ayrı niklerle nöbetleşe mi giriyosunuz naapıyosunuz? Yoksa sizin de bir derneğiniz mi var nedir toplantı yapıp çıkıyonuz anlamış değilim...

İkinizin de haklı olduğu noktalar var. Ancak çözüm üretmek gerekirse öncelikle açılan konu başlıklarının site yönetimi tarafından Türkçemize uygun, içeriğe uygun ve tek elden çıkan kesin bilgiler doğrultusunda düzeltilmesi,değiştirilmesi veya toplanması gerekiyor.
"Lütennn acilll " yazılmış şimdi ben bakıyorum başlığa ne istiyor diyorum yardımcı olmak için zaman harcıyorum.Oysa ki başlık doğru olsa bildiğim bir şey ise direkt daha olumlu duygu ve düşüncelerle katılım sağlarım. Konu başlıkları altında alakasız tartişmaların yapılması forum kullanma ve oluşturma adabını bilmemeye örnektir. Burası gerçek kimliklerimizi gizleyip takma adlarla kafamıza göre at koşturacağımız bir yer değildir.İnternette oluşturulan grup ortamlarında da sosyal hayatımızda olduğu gibi bir adap ve saygı ortamı vardır. Bilmeyenlere hatırlatmak izsterim.
Saygılar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Egelim17, Gumus29

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 15:59 #19

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
Çok teşekkür sayın hocam sağlıcakla kalın :) :)

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 16:01 #20

• Gumus29
  • Altın Uye
Hocam benim kimliğim gizli değil dikkatli bakılırsa kurum bilgilerim mevcuttur.

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 16:05 #21

• dely45
  • dely45 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 19
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
Gumus29 yazan:

Ya bak şimdi :) Hemen bir tek cümleye takılmayın efendim :) Ben sizin için bir şey yazmadım söylediklerim hem bu hem de diğer forumlar için bir genellemedir. Sizin kimliğinizin açık olup olmaması gizli kalmaya çalışan art niyetli kişilerin olmadığı veya olmayacağı anlamına gelmez. Hem kaldı ki kimse kimliğini açıklayıp da mertlik yapmak zorunda da değil. Sadece bu takma adın arkasına sığınıp ne yapmak istenildiği önemlidir.

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 16:17 #22

• Gumus29
  • Altın Uye
dely45 yazan:
Gumus29 yazan:

Ya bak şimdi :) Hemen bir tek cümleye takılmayın efendim :) Ben sizin için bir şey yazmadım söylediklerim hem bu hem de diğer forumlar için bir genellemedir. Sizin kimliğinizin açık olup olmaması gizli kalmaya çalışan art niyetli kişilerin olmadığı veya olmayacağı anlamına gelmez. Hem kaldı ki kimse kimliğini açıklayıp da mertlik yapmak zorunda da değil. Sadece bu takma adın arkasına sığınıp ne yapmak istenildiği önemlidir.

Hocam konu anlaşılmıştır. Benim tek gayem bu forumun amacına uygun olması.Sonuçta ben yetkili değilim ama burasıda liseli çocukların yazı duvarı değil diye düşünüyorum

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 16:35 #23

• kılıçbey
  • kılıçbey Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 114
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: -1
dely45 sen önce okuma yazma kursuna katıl da gelin öyle tartışalım daha konun başlığını görmede zorlanıp Lütennn acilll diyerek hava atıp yorum yapıyorsun ya sana diyecek bir şey bulamıyorum BAŞLIK ŞU SAYIN DELY45 GÖRMENİZ İÇİN BÜYÜK YAZIYORUM LÜTFEN ACİLL

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 16:52 #24

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Arkadaşlar uzatmayalım herkes herşeyi bilmek zorunda değil insan bazen bildiklerini dahi unutabiliyor. Özel eğitimde o herşey hızlı gittiği için inanın 1 ay sonra ne olacak hiçbirimiz bilmiyoruz. Bu yüzden kendimizi böyle gereksiz konularla germeyelim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Egelim17, Gumus29
Sayfa oluşturma zamanı: 0.250 saniye
Sistem Kunena Forum