Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: LÜTFEN ACİLLL

LÜTFEN ACİLLL 17 Şub 2015 21:50 #9

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
kimsenin şahsı için demiyorum ama foruma yazılan yazılardan bazı arkadaşların ne kadar sektörden yönetmelikten ilandan duyurudan bi haber olduğunu görüyorum. Damara geçince acaba ne olacak bu kurumlar bu öğrenciler öğretmenler.Affınıza sığınarak saçma sapan arkadaşlar var...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fzt_syln

LÜTFEN ACİLLL 17 Şub 2015 22:08 #10

• kılıçbey
  • kılıçbey Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 114
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: -1
Gumus29 laflarınızı aynen size iade ediyorum.gecen hafta açılan kursa öğretmen gönderemedik ilk defa kursa gönderdik bir arkadaşı bizim ilk deneyimimiz oldu.Sistem geç açıldı telaş stres derken aklıma gelmedi zaten sonra baktım böyle kabaca kelimeler kullanmasanız sevinirim.

LÜTFEN ACİLLL 17 Şub 2015 22:32 #11

• adaleturhan
  • adaleturhan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 8
anlamıyorum ya sorup öğrenmek suç mu bazı arkadaşlar neden rahatsız oluyor gerçekten anlamıyorum bu işlemi ilk defa yapan bir arkadaşın emin olmak için sorup öğrenmesi en doğal hakkı. cevaplamak zorunda değilsiniz saygı duyun biraz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kılıçbey, Egelim17

LÜTFEN ACİLLL 17 Şub 2015 22:37 #12

• kılıçbey
  • Tecrubeli Uye
adaleturhan sözüm onlara bazı çok çok değerli hocalarımız çok bilmişlik taslıyorlar yada cevap verirken de iğneleyici aşağılayıcı sözler kullanıyorlar maalesef :(

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 14:15 #13

• Gumus29
  • Altın Uye
Sizin yaptığınız sorup öğrenmek değil sizin yaptığınız beleşçilik yazı yayınlanıyor yazıya bakmıyorsunuz. Mebbiste ilan var sizin haberiniz yok. Kanun yönetmelik hiç demiyor zaten. Merak ettiğim tek şey siz nasıl kurum idare ediyorsunuz yada edemiyorsunuz !!!!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: dely45

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 14:56 #14

• kılıçbey
  • Tecrubeli Uye
kardeşim sana zorla açıklama yap diyen olmadı bilgine de ihtiyacım yok zaten...

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 15:29 #15

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Gümüş29

Arkadaşım nedir senin bu kendini beğenmiş tavır ve yazıların.nedir seni bukadar rahatsız eden?Burasının açılma sebebi nedir? burası bir paylaşım sitesi.Neden bu kadar gerililiyorsun.Adam soruyu sana sormamış ki.neden üzerine alınıyorsun.

Diyelim ki arkadaş yazıya bakmamış.yada diyelim ki okuduğunu anlamamış.yahu mübarek adam ben sabahtan beri milli eğitimde okumuş yazmış adama yazıyı açıklayamadım.

insanlar sizin yüzünüzden bir şey soramaz oluyorlar.Arkadaşım germeyin milleti.Çok engin bilgilerin varsa paylaşmazsın olur biter.En mükemmeli sensindir,noolur yani bu sana ayrı bir statü mü kazandıracak.

Vardı sizin gibi bir iki kişi,aynı yerden ayrı niklerle nöbetleşe mi giriyosunuz naapıyosunuz? Yoksa sizin de bir derneğiniz mi var nedir toplantı yapıp çıkıyonuz anlamış değilim...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kılıçbey

LÜTFEN ACİLLL 18 Şub 2015 15:43 #16

• Gumus29
  • Altın Uye
Size açıklama yapma gereği duymuyorum ama yine de bir cevap vermek gerekirse burada saçma sapan yazı ve cevaplarınızı görmek GÖZ ZEVKİMİ bozuyor... Cahilliğiniz, iş bilmezliğiniz ve iş olsun paylaşımda bulunmanıza tahammül edemiyorum...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.253 saniye
Sistem Kunena Forum