Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: KURUM MÜDÜRÜ

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:12 #41

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Müdürlüğe vekalet eden kişi öğretmen değilse zaten derse giremez. Müdür olmak derse girme hakkı kazandırmıyor ki?

Derse girme veya girmeme kısmını belirleyen hususun müdür olup olmamakla ilgisi yok. 12 saat sadece müdür "derse girebiliyorsa" girebileceği maksimum ders sayısını belirtiyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:14 #42

• MaviOzelEgitim
  • MaviOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 32
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
vekaleten görevlendirebilirsin sistemde zaten vekalet görevlendirilmeler işlenmez sadece vekalet oluru ile çalışır sizin sisteminizde izinli olan müdürünüz yine kurum müdürü olarak görünmeye devam eder ders saatine gelince vekaleten gmüörevli personel derse girebilir niteklikleri taşıyorsa 12 saat derse girer.Rehber öğretmen vekalet edebilir.12 saat ders yazabilirsiniz

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:16 #43

• kılıçbey
  • kılıçbey Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 114
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: -1
gelde işin içinden çık çıkabilirsen tabi :)

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:17 #44

• MaviOzelEgitim
  • Junior Uye
okadarda karmaşık değil uygulama bu

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:19 #45

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Arkadaşlar,

Bence bir hata yapıyorsunuz!

Devlette "sistem kabul ediyor" diye bir şey yoktur. Arabanın da göstergesinde 200km hız yaptığı yazar, bastınız mı 150 ile gidersiniz ama radara yakalanırsanız cezayı yemenize engel olmaz.

Mebbis'in onayladığı kabul ettiği her şey doğrudur gibi bir algıdan uzak durun. Mümkünse kendinizi en sağlam şekilde güvenceye alın. Devletin şakası olmaz. Bu sektör bunun örneklerini daha önce yaşadı. Tekrar yaşamayacağının garantisi yok.

Eğer yeterince zamanınız varsa ilçeye yazılı dilekçe ile sorun. Verecekleri yanıta göre hareket edersiniz. Ki, bu bile sizi garanti altına almaz, sadece soruşturmalardan kurtarır.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Son Düzenleme: 17 Şub 2015 23:20 yazan barisltd.

KURUM MÜDÜRÜ 17 Şub 2015 23:24 #46

• MaviOzelEgitim
  • Junior Uye
örnek çok uyuşmadı sanırım neyse uygulama böyle ki uyguladığımız bir durum vekaleten görevlendirme ile asaleten atama farklı şeylerdir hiç bir kurumda vekaleten görevlendiren müdür mebbis sistemine atama gibi giriş yapamaz

KURUM MÜDÜRÜ 18 Şub 2015 10:53 #47

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Arkadaşım sistem karışık değil sadece uygulamada farklılık var o da memurun yönetmelik hakimiyetine bağlı;

Şimdi sen Rehber öğretmeni vekil müdür yapacaksan 2. bir rehber öğretmen alman gerek Çünkü Kurum açılış da hangi personeli ister senden 1- Kurum müdürü 2- rehber öğretmen Diğer öğretmenleri de alacağım diye taahhüt edersin. Sen rehber öğretmeni vekil yada asıl farketmez müdür yaparsan Rehber öğretmen kadrosu boşta kalır ki bu senin için ileride sorun teşkil eder. Mebbis de sorun olmaz çünkü orda vekil müdür diye giriş yapılmıyor . Bu yüzden mebbis kurumda rehber öğretmen var ve müdürde başka birinin vekil olduğunu kabul ediyor. Kısacası rehber öğretmene müdürlük verirsin fakat 2. bir rehber öğretmen kadrosu da bulundurmak zorundasın.

KURUM MÜDÜRÜ 18 Şub 2015 11:12 #48

• MaviOzelEgitim
  • Junior Uye
vekalette kadro boşalması söz konusu değildir. Dikkat edilmesi gereken sadece yazılacak ders saati sayısı.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.244 saniye
Sistem Kunena Forum