Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: GRUP DERSİ GİRİŞ HATASI

GRUP DERSİ GİRİŞ HATASI 03 Oca 2019 11:37 #1

• mrv
  • mrv Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 1
  • Başarı: 0
Grup Eğitimi Bireyin Raporlu Olduğu Günlerden veya Olağanüstü Tatil Edilen Günlerden Sonra veya Haziran, Temmuz, Ağustos Aylarında Haftada 2 Saat Olarak Verilebilir. Kalan grup eğitim seanslarının haftada 1 seans olarak verilmesi gerekmektedir. Bulunduğunuz ay içerisinde bulunan haftalarda birey için 2 saat verilmiş grup eğitim bulunmaktadır. SİSTEMDE BÖYLE BİR HATA ÇIKIYOR BİR ÖĞRENCİYE HAFTADA 2 SAAT GRUP DERSİ VEREBİLİYORDUK BİREYSELLERİ EN FAZLA 2 SAAT OLMA ŞARTIYLA AMA ŞİMDİ BÖYLE BİR HATA VERİYOR BİLGİSİ OLAN VAR MI?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

GRUP DERSİ GİRİŞ HATASI 03 Oca 2019 17:06 #2

• adaleturhan
  • adaleturhan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
Bu hatayı mebbis yardım masasına bildirin bir takım sıkıntılar var sanırım iki öğrencimin geçmiş aydan telafisi olmasına rağmen 8 saati tamamladığı için ders verilemeyecegi uyarısı aldım iş planından silemediğimiz için mi tam gözüküyor anlamış değilim mebbis yardım masasına sorunu bildirdim çözülmesini bekliyorum sizde mebbise bildirin

GRUP DERSİ GİRİŞ HATASI 03 Oca 2019 17:13 #3

• ibrahimhan
  • ibrahimhan Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 22
  • Başarı: 2
hiç düzelecek diye beklemeyin arkadaşlar ben çok bekledim olmadı sildim telafilerimi. cünkü telafi sisteminde değişiklik yapılmış bunu da fatura onaylarken söylüyorlar ne diyeyim paramızdan kısmak için işin cılkını çıkardı bakanlık.

GRUP DERSİ GİRİŞ HATASI 03 Oca 2019 17:18 #4

• adaleturhan
  • adaleturhan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
nasıl olacak peki telafiler iş planında kayıtlı kaldığı zaman verilmiş mi gözükecek ders girişi yapmamışken fatura kesilmemişken tam görünecek öyle mı
Sayfa oluşturma zamanı: 0.318 saniye
Sistem Kunena Forum