Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: UZMAN ÖĞRETİCİ SERTİFİKALARI

UZMAN ÖĞRETİCİ SERTİFİKALARI 21 Şub 2019 16:46 #1

• ptmehmet
  • ptmehmet Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 261
  • Başarı: 6
14.01.2019 tarihinde Ankara’da açılan uzman öğretici yetiştirme kursuna katılan ve 160 saat teorik, 80 saat uygulama olmak üzere toplam 240 saatlik kurs programını tamamlayarak, uzman öğretici sertifikası almayı hak eden kursiyerler, staj formlarını il milli eğitim müdürlüklerine teslim ederek, sertifikalarını flaş belleğe aktarttırmak suretiyle veya daha sonra “MEB e-belge” portalından alabileceklerdir.

Bilgilerinize sunulur.

Yunus KILIÇ

Genel Başkan
COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Mehmet TAN
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

UZMAN ÖĞRETİCİ SERTİFİKALARI 27 Şub 2019 12:30 #2

• ikucukoner
  • ikucukoner Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
sayın başkanım.benim 2006 dan bu yana işitme engelliler sertifikam var.13 yıla yakındır çalışıyorum.ama okul öncesi öğretmeni 3 yıl çalışınca uzman öğretici oluyor da biz nye olamıyoruz.bununla ilgili bir çalışmanız yok mu bu nasıl bir saçmalık ben anlamadım.adamlar kursa gitmeden uzman öğretici oluyor bütün derslere girebiliyor da biz kursa gitmemize rağmen bu kadar yıldır çalışmamıza rağmen olamıyoruz.işte eğitim sistemimiz.tabi bu bir sistemse..takdirlerinize bırakıyorum

UZMAN ÖĞRETİCİ SERTİFİKALARI 27 Şub 2019 14:17 #3

• zinab
  • zinab Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 5
hocam sizin sertifika kaç saatlik..160 mı 240 mı

UZMAN ÖĞRETİCİ SERTİFİKALARI 03 Mar 2019 09:08 #4

• ikucukoner
  • ikucukoner Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
hocam 2006 da aldım o zaman 240 yoktu 160 saatlik ve o zaman ayrıydı kurslar zihin ayrı işitme ayrı.benim işitme.
açıköğretim okul önceciler nasıl oluyorda uzman oluyor bütün özür gruplarına giriyor da 3 yıl çalışınca hem de kursa gitmeden.biz lisans mezunuyuz kursa gittik 13 yıldır çalışıyoruz nasıl bize vermiyorlar.benim mantığım eğitim anlayışım bunu almıyor.mantığı kabul eden varsa bana anlatsın
Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye
Sistem Kunena Forum