Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Dernekten Zam Açıklaması

Dernekten Zam Açıklaması 05 Şub 2020 08:44 #1

• ptmehmet
  • ptmehmet Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 261
  • Başarı: 6
Değerli Sektör Temsilcileri,

2020 Ücret tebliğinde vermiş oldukları destekle, Türkiye’de yaklaşık 400 bin özel gereksinimli bireye hizmet üreten, 2650 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin daha nitelikli eğitim verebilecek olmasını sağlayan; başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Sektörümüzün abisi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Dr. İsrafil KIŞLA'ya, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'a, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe başkanı Sayın Naci Ağbal'a, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sayın Muammer Yıldız'a, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir Gül'e, TBMM'de grubu bulunan tüm siyasi partilerin Milletvekilirine, Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu yönetim kuruluna, Özel Özel Eğitim Kurumları Derneği Yönetim Kuruluna, Derneğimizin İl Başkanlarına ve tüm paydaşlarla, 400 bin özel gereksinimli birey ve aileleri, 50 bin özel Eğitim personeli ve 2650 Kurum adına şükranlarımızı sunarız.

Şunu hiç unutmayın; bizler bu sektör adına atılması gereken her adımı, söylenmesi gereken her sözü, korunması gereken her hakkı ve sektörün menfaatleri doğrultusunda yapılması gereken her şeyi yapmak için gece gündüz demeyen, Türkiye’nin hangi ilinde hangi ilçesinde olursa olsun bir kurucunun yaşadığı sorunla hem hal olan ve bu sorunu çözmeden uyuyamayan bu sektörün hizmetkarlarıyız. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da bizler sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Yönetmelik sonrası bir kritik virajı daha dönerken, sizlere artık daha fazla umutlu olmanızı, sektörüne, kurumuna, kendisine daha fazla güvenen kurucular olmanızı tavsiye eder; artık arkanızda koyduğu hedeflere bir bir ilerleyen güçlü bir federasyonun olduğunu ve bu güç etrafında toplandığınızda başarılamayacak hiçbir şeyin kalmayacağını görmenizi isteriz.

Ücret tebliğinin tekrar hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.
Yunus KILIÇ
Genel Başkan
COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Mehmet TAN
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, drnbrls

Dernekten Zam Açıklaması 05 Şub 2020 11:34 #2

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Tesekkurler yunus baskan.emegi gecen herkese tesekkurler bol kazanclar...

Dernekten Zam Açıklaması 05 Şub 2020 12:14 #3

• smsnn
  • smsnn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: -2
Emekleriniz için teşekkürler
Sayfa oluşturma zamanı: 0.471 saniye
Sistem Kunena Forum