Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Ne zaman belli olur

Ne zaman belli olur 13 Haz 2022 21:28 #1

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Ek zam ne zmn belli olur oran ne olur temmuz 1 faturasi zamlimi kesilir fikirleriniz nedir
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Ne zaman belli olur 13 Haz 2022 21:59 #2

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
2023 te

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 12:17 #3

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Çok özür dilerim. Anlayamadım herhalde.

Şimdi, ek zam olmuş. Oranı ve zamanı mı belli değil?

Yok anladığım doğru ise, dün itibariyle Maliye Bakanlığında bir çalışma yok.

Benim bildiğim yanlış ise lütfen düzeltiniz.

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 13:34 #4

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Valla Yunus başkan geçen aylarda bi müjde verdi ama, bakalım ne kadar doğru hep birlikte göreceğiz, yani ek bir zam olmak zorunda ama devlet bu konuda bizi mağdur eder mi hep birlikte göreceğiz. Servis hizmetinin gayriresmi de olsa dahil olduğu bir hizmetin; Mazot 6 lira iken ödenen rakamıyla mazotun 30 lira olduğunda ödenen rakamını aynı olması akıl mantık ve hayatın olağan akışına aykırı. Kaldı ki asgari ücretin iyileştirileceği bir ortamda kurumlara verilen ücretinde iyileştirilmesi zorunlu olacaktır. 1 temmuz faturalarınada dahil edilmez tabiki eğer böyle bir iyileştirme olursa şayet temmuz ayında verilen eğitimi kapsar yani bu da ağustos ayında kesilen faturalarını ancak kapsayabilir. Hakkımızda hayırlısı valla artık bıçak kemiğe dayandı gerçekten kiramız olmamasına rağmen dayanacak gücümüz kalmadı Mayıs ayındaki ödenekle Nisan ayı ödeneğinin arasında 20bin lira var. Yani mayıs ayındaki tatillerden ve raporlardan ötürü böyle bir eksik ödeme oluştu ama giderlerimiz mayıs ayında artmış. Buyur çık işin içinden,

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 14:51 #5

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Zam yok değerli arkadaşlar.. malesef ciddi sıkıntılarla karşı karşıya sektör.sayin tartanc dediği gibi.. Maliye de hicbir çalışma yok..

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 15:48 #6

• ars
  • ars Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Teşekkür Sayısı: 1
Sayın Tarcanc size bir sorum olacak;
ek zam talep edildiğine dair resmi bir belge var mı bir dönem bu konuşulmuştu aynı dönemde sosyal hizmetlere bağlı bakım evleri içinde konuşulmuştu onlar ek zam aldı .... ben bir süredir araştırıyorum rehabilitasyon için ek zama dair bir işlem yapıldı mı diye ama resmi bir yazı bulamadım resmi olarak bir başvuru söz konusu değil sanırım bu konuda bilginiz var mı ? Şimdiden teşekkür ederim...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 15:59 #7

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Arkadaşlar şu an ortada bir ek zam falan yok.

Ancak Maliye ile tüm STK'lar sürekli irtibat ve görüşme halindeler. Bir şeyler olması için yoğun çaba harcanıyor.
Elbette herkes sıkıntılı ve bir müjde bekliyor ancak ortada henüz bir şey yokken bir beklenti içine girmek doğru değil.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Ne zaman belli olur 14 Haz 2022 17:02 #8

• ars
  • ars Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Teşekkür Sayısı: 1
evet hocam net bir gelişme yok haklısınız ama resmi şekilde başvuru oldu mu bilmiyoruz ben takip etmek istedim ama bir resmi yazı yok ortada başvuru var mı net değiliz bence ciddi adımlar atmamız lazım şahsen ben kurum sahibi değilim hocam çalışanım ama üzülüyorum insanlar bu yükü daha fazla çekemez ben işimi seviyorum kapansın başka bir iş yapayım istemiyorum yılların emeği var bence siz kurum sahipleri çok ciddi adımlar atmalısınız bu nedir nasıl olur bilmiyorum ama bir resmi yazı bulamadım onu bilirim hep o oldu bu oldu ama elle tutulur bişey ne yazık ki yok hocam ek zam alan kurumlar (engelli bakım merkezleri) zaten aldı peki bize ne olacak hocam
Sayfa oluşturma zamanı: 0.454 saniye
Sistem Kunena Forum