Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Konfederasyondan zam açıklamas

Konfederasyondan zam açıklamas 13 Tem 2022 13:59 #9

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Hala muallaklardayiz yani en son yayinlannasi bekleniyor diyordu konfedeasyon ve diger stklqr demekki yine oyalama taktikleri basladi.meger oran belli bile degil daha kapatmaya tabiki haziriz bakan sozune guvenilseydi simdi yuzde 80 zam almistik ...donduk yine basa ...Rabbim yardimcimiz olsun...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Konfederasyondan zam açıklamas 13 Tem 2022 14:02 #10

• karaaytu
  • karaaytu Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 11
2023 OCAK AYINA KADAR ZAM VERECEKLERİNE İNANMIYORUM YENİ YILA KADAR ZARARLA GİDECEGİZ

Konfederasyondan zam açıklamas 13 Tem 2022 14:35 #11

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
"herkes yüzde 10'larda çıkacak zamma yoğunlaşmış durumda, bazıları tüik gibi çok çok iyimser, her şey toz pembe güllük gülistanlık. sizin şehirlerde sanırım salgın hastalık falan görülmüyor, ya da kameralar görmüyor (!). izmir'de domuz gribi ve uyuz salgınından çocuklar dökülüyor, corona virüsü kapımızda ya da içeri girdi. 1 ay sonra bizi neyi beklediğini bilmiyoruz. kısacası beni yüzde 10'lar, 20'ler değil daha çok bunlar düşündürüyor..."
garip/ ocak 2020

2020 zammında herkes kutlama yaparken ben bunları yazmışım. bazı zeki ve zekiyeler de yazdıklarımla alay etmişti. iki buçuk yıl sonra ben yine aynı tedirginliği yaşıyorum. şu an sanırım yabancı turist beklentisiyle bazı gerçekler basında yer almıyor ama durum gerçekten çok vahim. bu kez covid daha bulaşıcı ve hastalar daha ağır geçiriyor. böyle giderse eylülde örgün eğitim başlamaz, özel eğitim yine patinaja başlar. bununla ilgili "bileşen ve paydaşların" herhangi bir önerisi ya da talebi olmuş mu acaba bakanlıktan? örneğin grup eğitimi tamamen kaldırılsın ve grup eğitim ücreti bireysele eklensin gibi vs...
Son Düzenleme: 13 Tem 2022 14:37 yazan garip.

Konfederasyondan zam açıklamas 13 Tem 2022 14:42 #12

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Bir iyileştirme yapılacak ama beklenti altında kalırsa bizde Ocak ayını göremeyiz … her yıl bekleye bekleye bittik artık noktasındayız … beklemenin anlamı yok oranı açıklasınlar tüm kurumlar ortak karar alıp ona göre hareket etsin .. bittik durumunda tüm kurumlar …

Konfederasyondan zam açıklamas 17 Tem 2022 02:51 #13

• adana01
  • adana01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 82
  • Teşekkür Sayısı: 23
  • Başarı: 1
MERHABA ÖNCELİKLE HERKESE İYİ GECELER AMACIM KİMSENİN MORALİNİ BOZMAK DEĞİL ANCAK TÜMÜYLE DEVLETE MALİ YÜK OLAN BU KURUMLARA EK ZAM YAPILACAGINA İNANCIM KALMADI 12 YIL ÖNCE GİRDİM BU İŞE VE EŞİM DEVLET MEMURU 12 YILDIR ONUN ADINA KREDİ ÇEKMEKTEN USANDIM HİÇ KREDİ BORCUM BİTMEDİ BAYRAMIN 1.GÜNÜ AĞBİM GELMİŞTİ BİZE BEN MANGALLA UĞRAŞIRKENN EŞİMLE KONUŞMUŞ EŞİM ANLATMIŞ HERŞEYİ MADDİ DURUMUDA OLDUKÇA İYİ HATTA İYİ ÜSTÜ KENDİSİNİN.YEMEKTEN SONRA KAHVE İÇELİM DEDİ BENİ DİĞER ODAYA ALDI DEDİKİ BU İŞİ BIRAK BENİM ÖZEL İŞLERİMİ TAKİP ET ALTINA ARABA VEREYİM (BU ARADA ÖZEL ŞAHSİ ARACIM YOK)BANKA İŞLERİMI TAKİP ET AYDA 20 BİN TL MAAŞ VEREYİM ANCAK TEK ŞARTIM VAR 30 AĞUSTOS"A KADAR BURAYI YA SAT YADA KAPAT DEDİMKİ AĞBİ DEVAM EDEN 3 KREDİM VAR TOPLAM 300 BİN TL ONU ÖDEMEM GEREKLİ DEDİKİ 300 BİNE BURAYI DEVRET OLMAZSA 200 BİNE DEVRET KALANI BEN ÖDERİM TAMAM DEDİM 110 ÖĞRENCİM VAR YER KİRA ARAÇLAR KİRA YER KİRAM UYGUN AYLIK 3400 TL ALAN OLURSA BURADAN YAZSIN DEVAM ETMEYEN ÖĞRENCİM YOK SADECE 10 KADAR ÖĞRENCİM DÜZENSİZ GELİYOR 8 AY BOYUNCA BİTECEK RAPOR DA YOK 95 ÖĞRENCİMİN HASTANE RAPORUDA SÜREKLİ BİLGİNİZ OLSUN İYİ GECELER.AĞBİM VAR OLSUN 1 HAFTADIR ÇOK MUTLUYUM.

Konfederasyondan zam açıklamas 17 Tem 2022 09:00 #14

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
ek zam yapılmayacak ise kredi çekip bu işe devam edeyim ( iyi olacak umuduyla) demek bence de büyük yanlış olur … eğer düzenli iyileştirme olmayacak ise bu ay tüm kurumlar harekete geçmeli , dernekler desteğiyle eylem planı yapılmalı ,! Kesinlikle batışa razı olunmamalı ve sakının gidişata güvenip kredi filan çekmeyin , en büyük hata bu olur ../

Konfederasyondan zam açıklamas 17 Tem 2022 11:52 #15

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Adana01; en dogru karari vermişsiniz . Size hayırlı uğurlu olsun simdiden.

Konfederasyondan zam açıklamas 17 Tem 2022 14:13 #16

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Zam olmaz ise sektör yıl sonunu göremez
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem
Sayfa oluşturma zamanı: 0.444 saniye
Sistem Kunena Forum