Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Ram Rapor Süreleri Uzatıldı

Ram Rapor Süreleri Uzatıldı 13 Şub 2023 13:19 #1

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Herkese geçmiş olsun.

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler Ülkemizin on ilini kapsayan
bölgede ciddi bir hasara yol açmış olup, bu bölge için olağanüstü hal ilan edilmiştir.
Bu kapsamda; deprem sonrasında depremden etkilenen başta Kahramanmaraş ili olmak üzere
Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Malatya, Şanlıurfa, Kilis, Adana ve Osmaniye İlinde hizmet
veren rehberlik ve araştırma merkezlerince özel eğitim ihtiyacı olan bireylere yönelik düzenlenmiş olan
özel eğitim değerlendirme kurulu raporlarından destek eğitim raporlarının uzatılması planlanmaktadır.
Makamlarınızca uygun görülmesi halinde; Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinden
faydalanan bireylerin olası mağduriyetlerinin engellenmesi amacıyla, adı geçen illerde hizmet veren
rehberlik ve araştırma merkezlerince düzenlenmiş olan özel eğitim değerlendirme kurulu raporlarından
Destek Eğitim Raporlarının bitiş tarihi 06 Şubat 2023-1 Eylül 2023 tarihleri arasında olanların, rapor
sürelerinin 1 (bir) yıl süre ile uzatılması, böylece söz konusu raporların 1 (bir) yıl daha geçerlisayılması
hususunun,
Makamlarınızca da uygun görülmesi halinde olurlarınıza arz ederim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.477 saniye
Sistem Kunena Forum