Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Deprem bölgesi sgk

Deprem bölgesi sgk 15 Nis 2023 14:19 #1

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
31/3/2023 tarihli ve 32149 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirlerin Alınması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” kapsamında Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya illeri ile Gaziantep ili İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet gösteren özel öğretim kurumlarında çalışan personelin 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 81 inci maddesinde sayılan ve 82 nci maddesi uyarınca belirlenen prime esas kazançları üzerinden hesaplanan sigorta primlerinin işveren hisselerine ait tutarın nisan, mayıs ve haziran aylarında Millî Eğitim Bakanlığı bütçesinden karşılanması için kurumun SGK sicil kodunun aşağıdaki alana girilmesi gerekmektedir. Girilen SGK sicil kodu yukarıda sayılan il ve ilçelerde faaliyet gösteren özel öğretim kurumuna ait olmalıdır.

Böyle bir yazı geldi Nisan 18 e kadar girilmesi gerekiyormuş bilginize.. MEBBİS/özel öğretim kurumlari / veri girişi/ sgk
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.457 saniye
Sistem Kunena Forum