Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü

BAŞLIK: Aylık bep (Ek-4) imza?

Aylık bep (Ek-4) imza? 14 Ağu 2014 08:45 #1

  • kayitdisi
  • kayitdisi Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 7
  • Başarı: 0
Herkese iyi çalışmalar. Hepinizin bildiği üzere ay sonunda Ek-4'e aile ve mesleki elemanları imza atıyorlar. Bu belgeye öğrencinin anne babasından başkasının imza atamamasına ilişkin yönetmelik maddesi hangisidir? Yoksa dede babanne bu belgeyi imzalama yetkisine sahipmidir? yada imzalayabilmesi için ne gerekmektedir?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 14 Ağu 2014 09:09 #2

  • SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Damar okuma pilot illerde uygulamaya başladığı gün biz kurum olarak bep işini bıraktık.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 14 Ağu 2014 11:13 #3

  • safakbalcik
  • safakbalcik Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Bana göre damar okuma yapılan illerdekilerin EK-4 imzalatması gerekmez.Ancak sistemin işleme girmediği yerlerdeki kurumların imzalatması gerektiğini düşünüyorum.İyi çalışmalar.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 14 Ağu 2014 11:38 #4

  • tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3200
  • Teşekkür Sayısı: 2509
  • Başarı: 42
Sistemde ki sıkıntılar yüzünden zarara uğrarsanız. Bu zararın telafisini sağlayacak bir belge.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih

Aylık bep (Ek-4) imza? 16 Ağu 2014 19:26 #5

  • kurbanss
  • kurbanss Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 64
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: 1
KAR ETMEMİZİ İSTEYEN BİRİ Mİ VAR?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 17 Ağu 2014 01:01 #6

  • fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 407
  • Teşekkür Sayısı: 109
  • Başarı: -53
Ek-4 belgesi eskiden faturalarla beraber verilen bir belge idi.

Faturalarla berber verilmesin ama kurum bünyesinde teftişe esas saklanılsın kararı çıktı.

En son yönetmelikte ise tutulacak Defte ve Dosyaların arasında yer almamakta.

Buna göre Ek-4 düzenleme ve veliye imza zorunluluğu kalkmıştır. Hangi müfettiş, hangi yönetmeliğin hangi maddesine göre isteyecekse istesin...
Su akar yolunu bulur..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

Aylık bep (Ek-4) imza? 18 Ağu 2014 09:40 #7

  • NergisOzelEgitim
  • NergisOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Çevrimiçi
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 85
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 1
En son yönetmelikte ise tutulacak Defte ve Dosyaların arasında yer almamakta.

Hangi yönetmelikte yer almamakta?
Son Düzenleme: 18 Ağu 2014 09:42 yazan NergisOzelEgitim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 18 Ağu 2014 10:04 #8

  • SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
18 Mayıs 2012 tarihinde 28296 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği Tutulacak Defter ve Dosyalar bölümü Madde 28
Yönetmelik tutun demiyor damar tanıma gelene kadar eski yöntemle devam edin de demiyor.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.456 saniye
Sistem Kunena Forum