Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü

BAŞLIK: Bilişsel Haz.Bec.

Bilişsel Haz.Bec. 15 Ağu 2014 09:57 #1

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
RAM bir öğrencimize sadece Bilişsel Haz.Bec. Modülü önermiş. MEBBİS--- Hafif Düzeyde Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde, Bilişsel Hazırlık Becerileri Modülünü Sadece 36-72 Ay Arasında Bulunan Çocuklar Alabilir... Diye uyarı veriyor. ders girişlerini kabul etmiyor. RAM a soruyoruz biz bilmiyoruz, bakanlığa soracağız diyorlar. bir haftadır bir bilgide alamadılar. Acaba bu şekilde olan öğrenciniz oldu mu? ne yapmamız gerekiyor?
Son Düzenleme: 15 Ağu 2014 11:03 yazan MZFZ. Sebep: ..?..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Bilişsel Haz.Bec. 15 Ağu 2014 11:46 #2

• seliin
  • seliin Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
36-72 aydan büyük çocuğa bilişsel modülü önerdikleri için rapora itiraz edebilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MZFZ

Bilişsel Haz.Bec. 15 Ağu 2014 11:48 #3

• 4558
  • 4558 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 167
  • Teşekkür Sayısı: 58
  • Başarı: 0
ZHN.ENG.DES.EGT.PROGRAMI BİLİŞSEL MODÜLÜNÜN ALTINDA
"2. Hazırlanan modül ağır ve orta düzeyde zihinsel yetersizliği olup daha önce özel eğitim hizmeti almamış veya akademik becerileri içeren modüllerden herhangi birisini alamayacak durumda olan bireyleri ve 36–72 ay grubunda yer alan zihinsel yetersizliği olan çocukları kapsamaktadır."

İfadesi yer alıyor bizimde başımıza aynısı geldi bizde biraz uğraştık ben destek eğitim programını götürdüm durumu anlattım sonunda çözüldü yanlış hatırlamıyorsam tekrar teste aldılar farklı modül verdiler. Sizde tekrar başvuru yapın. Kolaylıklar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MZFZ
Sayfa oluşturma zamanı: 0.307 saniye
Sistem Kunena Forum