Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Psikolog
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: meb duyurusu ve rehber öğrt.

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 02:13 #1

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
arkadaşlar son yayınlanan meb duyurusunda ıl ılce meblere 160 156 vs saatlık kurs alan öğretmenlerle ilgili ssorunlar artık meb tarafından yapılan duyuruylada son bulacak ama suvar duyuruda bir rehber öğretmenı olan kurumlarda tek rehber yada psıkologa ders yazılabılır kısmı yok. aarkadaslarımız ve dernek tekrardan tek rehberlıkcıye ders yazılabılecegını soyledıler hatta resmı yazıyı paylastılar. fakat sıkıntı sukı buyazı ne meb sayfasında resmı sekılde duyuruldu nede dagıtımplanlı kurumlara geldı. rehber öğretmen tek olunca evet ders yazılmalı genel yoonetmelıkle celıyor fakat neden resmı duyuru seklınde kurumlara gonderılmedı ben hala bu konuda net sekılde rehber öğretmene ders yazma konusunda netlık yok.. sizce eksiklik degılmı duyurunun olmaması
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Dikmen

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 11:39 #2

• Dikmen
  • Dikmen Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 51
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 1
Bu konuyu biz de çözemedik. Bugün yeniden MEM ile görüştüm ve tek psikoloğa ders YAZILAMAZ dediler… Zaten deniyoruz, MEBBİS'te kabul etmiyor.

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 12:28 #3

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Dikmen yazan:
Bu konuyu biz de çözemedik. Bugün yeniden MEM ile görüştüm ve tek psikoloğa ders YAZILAMAZ dediler… Zaten deniyoruz, MEBBİS'te kabul etmiyor.

özel öğretim kurumları modülünde psikoloğunuzun çalışma iznini eklerken branşını psikoloji olarak mı seçmiştiniz? branş kısmını psikolog olarak değiştirirseniz sorununuz düzelecektir. son yayınlanan yazıyla( (ki yazıya da gerek yok aslında) tek psikoloğa ve ya rehber öğretmene seans yazabilirsiniz. son durumu buradan bildirirseniz sevinirim.

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 13:56 #4

• Dikmen
  • Dikmen Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 51
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 1
Zaten Psikolog yazıyor...

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 15:20 #5

• mart
  • mart Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 174
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: -2
SANIRIM ŞU AN PEK ÇOK KURUMDA BU SIKINTI VAR.REHBER ÖĞRETMENE DERS YAZILIP YAZILMAYACAĞI KONUSU.ASLINDA BU KONUDA MEM'LER BİLGİ SAHİBİ DEĞİLLER.AMA GERÇEKTEN ŞU ANDA PEK ÇOK KURUMUN NET BİR BİLGİYE İHTİYACI VARDIR.BU ARADA BAZI YERLERDE MEBBİS PSİKOLOĞUN SEANSLARINI KABUL EDERKEN BAZI YERLERDE DE J-KABUL ETMİYORİ

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 15:42 #6

• mart
  • mart Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 174
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: -2
ŞİMDİ DE DENEDİM PSİKOLOGA SEANS ALIYOR MEBBİS.AMA BAZI YERLERDE DE ALMIYOR.BU KONUDA KESİN VE NET BİLGİYE SAHİP KİM VARSA LÜTFEN BİLGİ VERSİN.BAŞTA DA DERNEK ÇIKIP BİR AÇIKLAMA YAPSA ÇOK İYİ OLUR.

meb duyurusu ve rehber öğrt. 10 Kas 2014 16:37 #7

• saraylar
  • saraylar Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • sırrını,AĞAÇLARA söyledi diye;rüzgarı suçlama.
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 6
Merhaba mart arkadaşım.belki psikoloğun giremiyeceği modülü seçmişsinizdir.bazı giriyo bazı girmiyo dediniz ya.öyle olabilir zannedersem
sycl.

meb duyurusu ve rehber öğrt. 15 Kas 2014 13:30 #8

• kemalhoca
  • kemalhoca Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 2
kurumundaki müdürü psikolog olan ve onun dışında da bir psikoloğu bulunmayan var mı? kimilerinin başka psikologu yokmuş kimileri müdür psikologken başka psikolog şart diyor.durum nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.273 saniye
Sistem Kunena Forum