Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: antalya toplantısı

antalya toplantısı 13 Nis 2014 13:53 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Geçmiş senelerde;derneğin İTO da organize ettiği toplantıya katılmıştım.Bu 18 Mayıs yönetmeliği yayınlanmıştı.Orada bulunan arkadaşların büyük çoğunluğu durumun sanki farkında değildi;olması gerekenden bahsediyorlardı.Çok şaşırmıştım.Olayın farkında bile değillerdi.

Güzel bir otelde organize edilen bir toplantı. Beklentiler belli ki yüksek. Hayırlısı.

Bir şey soracağım size,bir sürü bürokrat değişti tamam da.Sayın Orhan Erdem bu konularda en bilgili kişilerden.Görevinin başında.Yani...

Belki birileri,bu toplantıya 2 günlük güzel bir tatil gözü ile bakabilir.(umarım böyle olmaz)

Bunun yanında bir şey yapmalı derken son 20 günde yapılan bu toplantı inşallah sektör adına uzatmalarda atılan gol sevincini bize yaşatır.Yoksa,macın sonucu belli gibi.

Sayın Murat Çolak: Emin olun bu toplantıya okul sahibi olup neye neden karşı olduğunu bilmeyen, bildiğini de anlatmaktan aciz bir sürü inan katılacaktır.Gerekirse herkese verilmek üzere neye neden karşı olunduğuna dair bir yazı dağıtılmalı.demiş.

Sektörün durumunu kısaca anlatmışınız.(Ama bana bile biraz ağır geldi.Daha yumuşak mı anlatsaydınız :) )
Son Düzenleme: 13 Nis 2014 13:55 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

antalya toplantısı 13 Nis 2014 18:43 #10

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
geçmişi bir kenara bırakıp tamda kenetlenme zamanı , derneğe üye olup olmamak bir kenara birakmak lazım, antlyaya gelecek her kurum en az bir kurumu ikna ederek katılımı sağlamalıdır, mesela biz istanbulda 4 ilçe ortak bildiri hazırlmaya çalışıyoruz....bu son toplantı olabilir... herkesin katılım noktasında kararlı olmaya bekliyoruz....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabak

antalya toplantısı 13 Nis 2014 19:20 #11

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
gerçektende kurumların kendilerini ifade etmesi için bulunmaz bir fırsat... istanbuluyla adanasıyla karsıyla bitlisiyle antalyasıyla trabzonuyla bütün illerden en az bir kaç kurum orada olmalı kurumlar ilçelerde bu toplantıda berbaer hareket etmeli mesela b ir kaç kurum bir kişi yollayabilir.. biz hakkımızı aramazsak yok olup gideceğiz bir kaç yıla kalmaz emin olun...

antalya toplantısı 14 Nis 2014 01:19 #12

• sabak
  • sabak Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 9
ben de gelmeye çalışacağım Antalya'ya...
Son Düzenleme: 19 Nis 2014 20:18 yazan sabak.

antalya toplantısı 14 Nis 2014 09:54 #13

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
ares94 yazan:
Bakanlığımızca, kimlik doğrulama sistemine işlerlik kazandıracak mevzuat çalışmaları yanında (18 Mayısa kadar sonuçlanması hedeflenmektedir.), kurumlarımızın tabi olacağı standartları belirleyecek Yönerge değişikliği ile uygulanan destek eğitim programlarının revize çalışmalarının son aşamaya geldiği bu dönemde, yukarı bölümde arz ettiğimiz davetliler nezdinde/yanında toplantıdan beklentimiz birlik beraberliğimizin en üst seviyede yetkililere hissettirilmesidir.

Bu beklentimizin 400 kapasiteli toplantı salonunun siz değerli üyelerimizce doldurması ile gerçekleşeceği açıktır. (Bu toplantıdan istenilen sonuç alınamadığı taktirde, başka zamanlarda arzu ettiğimiz katılımlı toplantılar gerçekleşse bile geç kalınmış olacağını da sizlerle paylaşmak isterim.)

Bu çerçevede, toplantımızın “birlik ve beraberlik günü” olarak hissettirilmesini hem sizler, hem de bizler açısından zorunluluk olarak görüyor, bu vesileyle otel rezervasyonlarınızı daha fazla gecikmeden acilen yaptırmanızı rica ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sabahattin YILDIZ
Genel Başkan

Arkadaşlar istisnasız dernek üyesi olan herkesin katılması gereken bir toplantı. Yayınlanan yazıda kendimce can alıcı bulduğum yerleri (özellikle "her ilden bir temsilci" gibi fikirlere sahip arkadaşlar için) renklendirip dikkatinize sunmak istedim. Üye olmayan arkadaşlar da dernekle irtibat kurarak katılım için girişimde bulunmalı bence.
Üye olsun olmasın "Ankara'ya yürüyelim" diyen arkadaşların Antalya'ya kesin katılacağını düşünüyorum zaten :dry:

antalya toplantısı 14 Nis 2014 10:07 #14

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
Meslek elemanı olan kurum sahipleri mutlaka katılıp kendini ifade etmek zorunda bence. İl il organize olup her ilden 2-3 kurumun katılması da çok önemli. Zaten sorunlarımız hepimizin malumu ama benim anlayamadığım derneğin 18 Mayısa kadar damar okumayı yetiştirmeye çalışması nedendir? Bence önce dernek kendi düşüncelerini bir açıklasın biz ondan sonra gardımızı alalım. Biz damar okuma gelmesin sebepleri de şunlardır derken derneğin 18 Mayısa kadar gelmeli ve gelecektir demesinin sebebi nedir acaba? Ben artık derneğin damar okuma cihazını kendisinin satmaya başlayacağını düşünmeye başladım. Toplantıya 10 gün kala nasıl bir yol izleyeceklerini herkesle paylaşmalarını istiyorum ki biz de karşımızda dernek mi var meb mi var bilelim.

antalya toplantısı 14 Nis 2014 14:11 #15

• hbetli
  • hbetli Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 52
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -1
iletişime girecegimiz kimse yok nerden ulaşacaz bu gün son gün...biri yardımcı olsun...

antalya toplantısı 14 Nis 2014 14:44 #16

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
0 312 425 69 09 bu numara ile görüşün.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.192 saniye
Sistem Kunena Forum