Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: kimlik doğrulama sistemi

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 10:39 #1

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: -1
pilot illerde başlayan kimlik doğrulama sisteminin kesinlikle uygulanamadığı ortada.özellikle pilot illerdeki kurumlar organize edip tüm velilerini işin içine katarak bimere şikayette bulunmaları,neden uygulanamadığının tüm ayrıntılarıyla şikayet dilekçesinde belirtilmesi gerektiğini düşünüyorum.bu şekilde bize zorla dayatılan bu sistem ya iptal edilir ya da uygulanabilir hale getirilebilir.ciddi oranda bir şikayet olursa bu sıkıntı çözülebilir belki.....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 10:52 #2

• mutluluk
  • mutluluk Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
Benim anlamadığım Danıştay retina taramayı kişisel gizliliğe aykırı bularak reddetti ki engelli öğrencilere dayatılan damar tanımayla aynı durum,ne yani engellinin özel hayatının gizliği yok mu?hayatın her alanında dışlandıkları gibi bu bu konuda da mı ayrımcılık yapılıyor onlara,ayrıca pilot iller bas bas bağırıyor ki damar okutmaktan ders yapamıyoruz diye engelliler yine mağdur yine mağdur,bu yanlıştan dönülmek için daha ne bekleniyor

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 11:18 #3

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
pilot illerde durum vahim gerçekten. biz eğitim yapanıyoruz. tuvalete bile çıkamıyoruz. böyle devam ederse eğer 1,2 aya istifa edecem. sektör değişecem. ve tüm öğretmen arkadaşlarım böyle düşünüyor. bu sistemle asla ne kurum kalır ortada, ne de o kurumlarda çalışacak öğretmen kalır ortada...

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 11:19 #4

• hamdi76
  • Kıdemli Uye
il IĞDIR

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 13:23 #5

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
hamdi76 yazan:
pilot illerde durum vahim gerçekten. biz eğitim yapanıyoruz. tuvalete bile çıkamıyoruz. böyle devam ederse eğer 1,2 aya istifa edecem. sektör değişecem. ve tüm öğretmen arkadaşlarım böyle düşünüyor. bu sistemle asla ne kurum kalır ortada, ne de o kurumlarda çalışacak öğretmen kalır ortada...

Sizi tenzih ederim ama bu sistemin gelmesini isteyen sektör çalışanlarına bu günleri anlatmaya çalıştığımızda "cebine dokununca bağıran çıkar grubu" ilan edilmiştik. Şimdi sizlerden ricamız bu rezilliği burada yazdığınız gibi bakanlık yetkililerine de yazmanız. İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: etikgrup

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 13:51 #6

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
sayın 76;
işte bu konuda ki dert yakınma yeri burası değil:) herkes gazı verip uzaktan izliyor.
arkadaşım ne yaptın bu tepeden inme avuç içi uygulaması iptal olsun diye?
Ben diyim forum köşelerinde gizli nicklerle beddua ettin, şikayet ettin senin gibi mağdur olmuş diğer mağdur fakat sessiz çığlık atanların yanına.
şimdi de herkes birbirine gaz verip duruyor...

TAM GAZ hemde. Gelsin damarı da gelsin şamarıda gelsin. Hepsi müstehaktır bize velilerimize, personellerimize....
HATTA ÜLKEMİZE MÜSTEHAKTIR diyim de tam olsun:)
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 14:16 #7

• hamdi76
  • Kıdemli Uye
sayın sizgin; haklısınız. ben akim e, bimer e defalarca yazılar yazdım. ama gerçekten uygulanması imkansız bir sistem bu. bu sistemle tüm kurumlar kapanır. bize 6 gündür gelmiş ve ben ve tüm öğretmen arkadaşlar resmen bıktık, canımız çıktı. yeminle kurumlar kapanmadan galiba istifa edecem, hem ben hem de arkadaşlar. çünkü bilgiğin resmen hapisane, makine sistemi...

kimlik doğrulama sistemi 06 Ağu 2014 14:19 #8

• hamdi76
  • Kıdemli Uye
sayın ozeltercih: kim bu sistemi getirdiyse, meb e teklif ettiyse, gelmesini bu derece istediyse, gerçekten Allah bin belasını versin. 6 gündür resmen canımız çıktı. resmen bıktık ve istifanın eşiğindeyim. kendime iş aramaya başladım bile, tüm öğretmen arkadaşlarım bile. yeminle ücretli öğretmenlik yapmak bile şuanki bu damar sistemiyle çalışmaktan kat kat kat daha insalcıl, daha şereflidir. ya eğitim veremiyoruz, çay içemiyoruz, tuvalete bile gidemiyoruz. ve de daha fazlası.......
Sayfa oluşturma zamanı: 0.409 saniye
Sistem Kunena Forum