Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Kurucu değişikliği

Kurucu değişikliği 29 Ağu 2014 14:20 #1

  • deniz 2
  • deniz 2 Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 10
  • Başarı: -1
Merhabalar Kurucu değişikliği yapmamız gerekiyor.Acaba son standartlar yönergesine uygun olarak mı açılması gerekiyor?Sonuçta kontenjan artırımına yol açacak bir değişiklik değil ama sizlere de danışmak istiyorum bir sürprizle karşılaşmamamk adına..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kurucu değişikliği 29 Ağu 2014 14:50 #2

  • barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2342
  • Teşekkür Sayısı: 2332
  • Başarı: 9
Eğer son durumda bir değişiklik yoksa kurucu değişikliği herhangi özel bir işlem gerektirmiyor. Noter devrini yapıp ilçeye bildiriyorsunuz. Öyle yeniden ruhsat alma gibi bir işlem yok.
Mavi BARIŞ ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: deniz 2

Kurucu değişikliği 29 Ağu 2014 16:38 #3

  • karinca
  • karinca Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 30
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: -1
Kuruculuğun gercek veya tüzel (şirkete) devredilmesi için;
1-Yönetmeliğin 5 maddesindeki belgeler
2-Personelin yenilenen iş sözleşmeleri
3-Kurumun yeri kiraysa en az 1 yıllık kira kontratı
yukarıdaki belgelerle üst amirliğe başvurulur
Kurucu veya kurucu temsilcisi değişikliklerinde 17/07/2014 tarihli yeni standartlar yönetmeliğindeki maddeler geçerli değildir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.263 saniye
Sistem Kunena Forum