Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Dernekler Ne İş Yapar?

Dernekler Ne İş Yapar? 09 Eyl 2014 14:56 #17

• threestar
  • threestar Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 32
  • Teşekkür Sayısı: 23
  • Başarı: 1
Bizler tavşan kaç tazıyı tut modunda yığınla depolanmış sorunlarımızla başetmeye çalışırken yetki ve destek verdiğimiz derneğimizde mutlaka elinden geleni yapıyordur,elinden gelenin fazlasını yapamadığını ise tahmin ediyorum.Evet dernek bu, bizlerinde durumu ortada "Salavat kuvvetle olur" demiş eskiler ve gücmüz tam olarak bu mu? bunu bilmeye imkan yok,hiç test ettik mi gücümüzü ?Ama bazı şeyleri sorgulamak milletin birbirini yemesinden hiçkimseciklerin aklına gelmiyor...Şöyleki;
Eski genel müdür parelelci diye görevden alındı,adamın saçma sapan çıkardıkları genelge,yazı,tebliğ,yönetmelik v.s hepsi yürürlükte...RAM ların dokunulmazlığı,özerkliğini ilan ettiği yönetmelik halen yürürlükte,RAM 3 prof eskitti yönetmelik halen orda....armut gibi duruyor...
yani söyleyeceğim şu ki;derneğinde gücü bir yere kadar,senin anlatacakların ve öğreteceklerin karşıdakinin anlayacağı kadardır,bizler ne yapmalıyız bu saatten sonra" ..........
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

Dernekler Ne İş Yapar? 10 Eyl 2014 12:00 #18

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Hiç kimseye özel bir öfkem ve kinim yok. Herhangi bir beklentimde yok.

Derneklerimizin daha aktif olmalarını ve öncülük etmelerini bekliyorum.1800 kuruma ulaşmalarını bekliyorum.

Sorun kaynağımızdan;dilekçe ve tatil nitelikli toplantılarla çözüm beklemenin bir işe yaramadığının anlaşılmasını bekliyorum.

2015-haziran ayında genel seçim olduğunun unutulmamasını bekliyorum.

Taşın altına burada kavga dahi etsek,100 kişinin dışındaki kişilerinde ARTIK ellerini sokmalarını bekliyorum.

Sonuçta, geleceğimizi Allah bilir.Nasip ise var oluruz.Nasip değilse zaten yapacak birşey yok deriz.Tamamen susarız.
Son Düzenleme: 10 Eyl 2014 16:19 yazan tartanc.

Dernekler Ne İş Yapar? 18 Eyl 2014 02:04 #19

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
sayfalarda konu baslıklarına bakarken gördüm evet ya arkadaşlar dernekler su an nerde bır kac toplantıya bende katıldım ve katılmama kararındayım hala ılsıs donemı muhabbetı cay kahve ıceıım en son gıttıgım toplantıda hak edıs almak ıcın vergı borcu nun yanısıra sgk borcu sorgulaması yapılması ve sgk borcu olanların hakedıs alamaması konusu konuşuluyordu dernek başkanı sgk borcu olan kurumlardan da bırının sahıbıyım demesı ...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.512 saniye
Sistem Kunena Forum